Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valakinek van kedve eltartani?...

Valakinek van kedve eltartani? Ki keres háziférfit?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. 180 magas, barna mindenhol, csak a bőröm fehér, félig-meddig jól nézek ki, habár nem vagyok sportos alkat (85 kiló körül). Simán lehet párkapcsolat, sok szex, házasság, gyerekek. Én főznék is neked és takarítanék. Nem várok el túl sokat. Nem iszok, nem dohányzom. Nem muszáj luxuskaján élnünk. Egy lakás kéne, amibe költözhetnék hozzád. Nem dolgozom. Otthon elvégzem a teendőket. Nem élném fel a pénzed, vigyázok a gyerekekre (ha már van esetleg, úgy is érdekel a dolog, vigyázok a meglevő gyerekeidre). Ha kapnék egy autót az tök menő lenne, és ha néha vezethetném. Kirándulni szeretek, illetve szeretnék, mehetünk akárhová. Nem sugar - kapcsolat kell, csak valami ahol téged nem zavar, hogy én lustizok, amíg úgy gondolom. Amúgy 30-as, 40-es korosztály is érdekel. És nem csak nők. Bárki aki benne van írjon. Csettintésre ott leszek nálad, és szeretni foglak.

2021. jún. 25. 18:55
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csöves. Ápolt vagyok. Diplomás, de nem dolgozom. Otthon dolgoznék házimunkát, de nem megyek rendes melózni, mert unom mint a sz*rt. Jó fogás vagyok, tarthatsz kiskutya helyett (vagy újabb kiskedvencként), vagy rabszolgaként, ha BDSM kedvelő vagy és domináns hajlamaid vannak. Jó fogás vagyok. Írj privátot.
2021. jún. 25. 19:02
 2/34 anonim válasza:

Hölgyeim és Uraim ez itt a Gyik társkeresō 1.0.

Használják örömmel!

2021. jún. 25. 19:10
 3/34 anonim válasza:
:) szerintem egy újabb gyakoris hülye született , tudod mikor tartanék el bárkit is , azzal nincs bajom ha meleg ,vagy biszex vagy , de azzal hogy elkellene tartani na az már számomra nagyon undorító, menj el dolgozni,vagy menj be a pazichiátriára ,habár tb nélkül ott se tartanak el.
2021. jún. 25. 19:48
 4/34 anonim válasza:
Én pedig nőként keresek olyan férfit, aki eltartana.
2021. jún. 25. 19:51
 5/34 anonim válasza:
Ezt csak nőknek lehet kérdező. Ennyire egyenlőség még nincsen, de sok sikert hozzá! :)
2021. jún. 25. 19:53
 6/34 A kérdező kommentje:
#6 Mostmár van. Én vagyok az első, aki kiállok a férfiak jogaiért. Nekünk is vannak JOGAINK!!!
2021. jún. 25. 20:10
 7/34 anonim válasza:
:) jah ha nem 2szer annyit keresnétek mint a nők,akkor igen jogotok lenne hozzá,meg ha szűlnétek,ha ellátnátok munka mellett a házi munkát :) már bocs.....
2021. jún. 25. 20:12
 8/34 A kérdező kommentje:
Én semmit nem keresek, és nekem is jogomban áll otthon ülni, ha úgy akarom. Anélkül hogy lesenkiháziznának az emberek. Jogomban áll háziférfinak lenni, ha úgy akarom. Én is elboldogulok egy gyerekkel, azt nem csak a nők tudják.
2021. jún. 25. 20:14
 9/34 anonim válasza:
😂😂😂😂😂😂
2021. jún. 25. 20:16
 10/34 anonim válasza:
Végülis korrekt ajánlat, ha nem kamu.
2021. jún. 25. 20:23
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!