Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg srác vagyok, de hetero...

Meleg srác vagyok, de hetero nők, lányok válaszaira lennék kíváncsi: A heteroszexuálisok világában léteznek még olyan romantikus, mély érzésű fiúk, férfiak, akikkel hónapokig úgy tudtok ismerkedni, hogy nem kerül elő a szex, nem tolakodnak, fűznek?

Figyelt kérdés

Akik elsősorban tényleg valóban lelki, intellektuális társra vágynak, és nem szexuális partnerre?

Léteznek még ilyen férjnek való srácok, vagy kihalt már teljesen ez a faj?

(A melegek között már nagyon azt gondolom, nem léteznek ilyen értékes, emberi férfiak sajnos, és ez elkeserítő. :( )


Köszi a válaszokat



2021. ápr. 14. 23:06
1 2 3 4 5
 41/46 anonim válasza:
Nem tudom mi a baj a szexualitással, véleményem szerint nem csak a mély beszélgetés, hanem a szexualitás is a kapcsolat része.
2021. ápr. 15. 21:14
 42/46 anonim válasza:

/Nem olvastam a korábbi válaszokat./


A barátom is ilyen, kifejezetten romantikus alkat és egyáltalán nem siettük el a dolgot. Viszont a szex is fontos része a kapcsolatunknak, azt is lehet értelmesen csinálni. Ez is tud legalább olyan intim lenni, mint egy beszélgetés. Igazából csak a feleken múlik, hogy mit hoznak ki a dologból.

25/N

2021. ápr. 15. 23:19
 43/46 A kérdező kommentje:
#42 tökéletesen egyetértek Veled, és én is kb. ugyanígy állok hozzá. Jó érzés tudni, hogy ismersz ilyen kb. korombeli férfit. :)
2021. ápr. 15. 23:22
 44/46 anonim válasza:

#43

Több ilyet is ismerek, mondjuk mind heteroszexuálisak - viszont biztos vannak a melegek között is ilyenek.

Mint írtam, nem olvastam a korábbi válaszokat, így elnézést, ha önismétlő vagyok, de érdemes különböző közösségekbe járni, elsősorban olyanokba, amik valami közös hobbira vagy érdeklődésre épülnek.

25/N

2021. ápr. 15. 23:25
 45/46 A kérdező kommentje:

Jó is lenne, de hát én nem ismerkedhetek úgy, mint Ti... Ráadásul én eddig spontán módon csakis heteroszexuálisokba szerettem bele, nem ismerem fel, hogy ki olyan, mint én...

Társkeresőn sokszor próbálok levelezni, ismerkedni, de úgy érzem, reménytelen, ott még a legtisztább pasik is mocskosak. :/

2021. ápr. 15. 23:33
 46/46 anonim válasza:

Nézze, maga még nem tudta elengedni az elhunyt párja emlékét.Ez az egyik. Másik pedig az,hogy bármennyire is szép lelkű valaki,a mai világ nem egy romantikus Jókai regény alapján működik. Harmadik az,hogy úgy hozzáállni a társkereséshez,hogy mocskos a férfiak lelke, hát ez megdöbbent.

Tudja, ha ilyen szinten ez Önbe rögződött,akkor nehéz dolog lesz ezt lebontani.

Higgye el, ismertem sok olyan embert, akit tiszteltem, felnéztem rá.Aztán ez-ez kitudódott és kissé csodálkoztam. De akkor sem mondtam ,hogy mocskosak.

Mindenkiben van némi mocsok, nyilván Önben is. Néhai apósom mondogatta,de igaza volt : Mennél alázatosabb, annál gyalázatosabb.


De azért kívánom, hogy találjon párt, társat,de változtasson az életelvein,ha nem akar magányos maradni.

Ha meleg férfi lennék, és Önnel beszélgetnék, bármilyen értelmes is,de az első beszélgetés után soha többé nem akarnék találkozni.

2021. ápr. 16. 06:48
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!