Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg srác vagyok, de hetero...

Meleg srác vagyok, de hetero nők, lányok válaszaira lennék kíváncsi: A heteroszexuálisok világában léteznek még olyan romantikus, mély érzésű fiúk, férfiak, akikkel hónapokig úgy tudtok ismerkedni, hogy nem kerül elő a szex, nem tolakodnak, fűznek?

Figyelt kérdés

Akik elsősorban tényleg valóban lelki, intellektuális társra vágynak, és nem szexuális partnerre?

Léteznek még ilyen férjnek való srácok, vagy kihalt már teljesen ez a faj?

(A melegek között már nagyon azt gondolom, nem léteznek ilyen értékes, emberi férfiak sajnos, és ez elkeserítő. :( )


Köszi a válaszokat



2021. ápr. 14. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Vannak még ilyen férfiak legalább 50-50%-ban
Vannak még ilyen férfiak, de ők vannak kisebbségben.
Vannak még ilyen férfiak, de nagyon-nagyon ritkák.
57 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:

Randiztam pár tucat férfival, mert én a személyes megismerés híve vagyok. 2 ilyen volt köztük. Én azt mondanám 5-10%-a ilyen a férfiaknak abból, akikkel találkoztam.

De! Nő is rengeteg van, akivel egy ilyem férfinak nem is érdemes szóba állni se. Szóval nem jobb itt semmelyik nem.

Egyszerűen az ilyen típusú emberekből ban egyre kevesebb, nem csak az ilyen típusú férfiakból.

2021. ápr. 14. 23:11
 2/46 A kérdező kommentje:

Ez annyira szomorú.

Ha ti ezt tapasztaljátok, akkor nekem valószínűleg esélyem se lesz soha ilyen társat találni.

Másmilyen meg nem kell, akkor inkább a magány.

2021. ápr. 14. 23:13
 3/46 anonim válasza:

Nem voltam még kapcsolatban férfival.

De van egy fiú osztálytársam. Aki panszexuális vallja magát. Azt mondja ő a lélekbe szeret bele, érzi az emberek körül az energiát, és azt, hogy kinek milyen a lelke. Tehát ő mindenképp erre aspektal.

Egyébként egy rem aranyos fiú, nagyon jókat lehet vele beszélni, humora is van és ritka intelligens.

2021. ápr. 14. 23:19
 4/46 anonim válasza:

Léteznek olyanok, akik tudnak udvarolni, és hosszútávú kapcsolatot szeretnének. Aminek persze része a szex is, és ezzel semmi gond nincsen. Felnőttként viszont nem látom értelmét hónapokat várni vele, amikor kölcsönösen kívánjuk egymás társaságát. A szexben teljesedik be a teljes egyesülésre való vágy. A szeretkezés a kapcsolat fizikai lenyomata is egyben.


Aki nem akar szexelni szerelmesen, azzal szerintem valami hibádzik. És azzal is, aki ezzel megelégszik. Az nem párkapcsolat.

2021. ápr. 14. 23:21
 5/46 A kérdező kommentje:

#4, van, aki minimum addig várna, amíg tényleg komolyra fordul a dolog. Van, ami kezdetektl belefér, egy-egy kedves érintés, ölelés, majd csók is, de vannak lépcsőfokok, és ezek szerintem hónapokon át tartó lépcsőfokok. És az ennél több, az csak akkor, amikor már tényleg egy bensőséges, komoly, hosszútávú kapcsolatban vagyunk, és lelkileg szellemileg már komolyan összetartozunk.

Én ezt vallom, és ennél kevesebbre nem is vágytam soha.

Nem hinném, hogy bármi hibádzik velem, csak konzervatívan gondolkozom, és szeretem megadni a dolgok módját.

2021. ápr. 14. 23:44
 6/46 anonim válasza:

Az elso sraccal akivel egyutt voltam 3 honapot vartunk a szex elott, elotte volt randi, kezen fogas, csok. A jelenlegi parommal peldaul mar masodik este lefekudtunk. Ez most olyan, hogy nem ő nem tudott volna varni, hanem en sem, mert olyan kemia volt koztunk. Szoval vannak olyan ferfiak akikkel lehet randizgatni, de az, hogy felnottkent hosszu honapokat akarsz olyasfajta fizikai kontaktus nelkul eltolteni, az kicsit visszás. En no vagyok, de ha nekem valaki pl 6 honapig huzna az agyam, biztos ott hagynam egyhamar. :D

Es melegeknel ez foleg cinkes, neked jobban kene tudni. Kevesbol lehet valogatni, es abbol a kevesbol is meg kell talalnod azt, akihez vonzodsz is. Ertheto, hogy sokan hamar a lenyegre akarnak terni, mert ki vannak “ehezve” mar a szexualis reszere is.

2021. ápr. 15. 00:18
 7/46 anonim válasza:
Szerintem melegek közül sem lehetetlen ilyet találni, csak talán nem itthon. Valahogy azt látom, hogy annak ellenére hogy itthon milyen diszkrimináció megy a melegek ellen, mégis a nagy többsége azoknak, akik coming outoltak, általában az általad is említett kiéhezett fajtából van. Eddig egy normális meleg sráccal találkoztam személyesen itthon.
2021. ápr. 15. 00:47
 8/46 anonim válasza:

Én pontosan ilyen vagyok.. Ha nem szeretne még szexet, gondosan kivárom. Sosem volt emiatt gondom, inkább már a lányok akarták mikor megtörtént :D Nem dugok fűvel fával az első nap után.

21/F

2021. ápr. 15. 01:26
 9/46 anonim válasza:
Pedig a melegek között is van, nem is kevés ilyen. Csak nem társkeresőn, oda csak az alja jár. Véletlen, az életben bele lehet botlani, ha szerencséd van. Ha nem, akkor sajnos marad a magány, igen.
2021. ápr. 15. 06:38
 10/46 anonim válasza:

Nekünk meleg srácoknak sokkal nehezebb olyan embert találni, szinte lehetetlen, akivel minden klappol, minden tökéletes, még pedig azért mert sokkal kevesebben vagyunk. Ha valakinek mégis sikerül megtalálnia a tökéletes partnert a számára, akkor gondolom nem szeretne sokat várni a dologgal, mivel fél, hogy elveszíti a másikat, ha nem lép. De mindenekelőtt a legfontosabb a másik elveinek tiszteletben tartása.

22/F

2021. ápr. 15. 07:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!