Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg srác vagyok, de hetero...

Meleg srác vagyok, de hetero nők, lányok válaszaira lennék kíváncsi: A heteroszexuálisok világában léteznek még olyan romantikus, mély érzésű fiúk, férfiak, akikkel hónapokig úgy tudtok ismerkedni, hogy nem kerül elő a szex, nem tolakodnak, fűznek?

Figyelt kérdés

Akik elsősorban tényleg valóban lelki, intellektuális társra vágynak, és nem szexuális partnerre?

Léteznek még ilyen férjnek való srácok, vagy kihalt már teljesen ez a faj?

(A melegek között már nagyon azt gondolom, nem léteznek ilyen értékes, emberi férfiak sajnos, és ez elkeserítő. :( )


Köszi a válaszokat



2021. ápr. 14. 23:06
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Elég baj az, hogy nem ez az átlagos, ezért van annyi boldogtalan, elhagyott, elvált, felületetett férfi és nő manapság. Mert az emberek annyira az ösztöneiknek élnek, hogy se a szeretet, se a hűség, se az összetartozás nem képes már felülírni, semmi, amitől emberek vagyunk. Elállatiasodott az emberiség.
2021. ápr. 15. 12:08
 22/46 A kérdező kommentje:
mert jobban szereted a másik testét, mint a lelkét. Ha a lelkét szereted valakinek, nem fogsz szexen szétmenni. De az emberek nagy része relatíve ismeretlenül bújik ágyba a párjával, idejekorán, amikor még nem is ismeri, nem is szereti.
2021. ápr. 15. 12:10
 23/46 anonim válasza:
Még próbálkozz csak így egy pár évtizedig, majd ha leélted egyedül az életed, akkor majd ráérsz elgondolkodni az egészen!
2021. ápr. 15. 12:14
 24/46 A kérdező kommentje:
Elárulom Neked, #23, tíz éven át éltem valakivel boldog harmóniában bármiféle testiség nélkül, de lélekben összeforrva. Csak azért nem tovább, mert elhunyt.
2021. ápr. 15. 12:18
 25/46 A kérdező kommentje:
És érzelmileg-lelkileg-intellektuálisan mélyebb, bensőségesebb és bizalmibb, jóban-rosszban kitartóbb volt a kapcsolatunk, mint sokaké, akiknél a szex a központi kérdés.
2021. ápr. 15. 12:20
 26/46 anonim válasza:
Ilyet biztosan fogsz is találni, ja. Attól, hogy itt siránkozol, a világ nem fog megváltozni a kedvedért.
2021. ápr. 15. 12:20
 27/46 anonim válasza:
Azt látom eléggé frusztrált vagy te is kérdező. De ne foglalkozz mással, mindenkinek más és más kell. Valakinek a szex a fontosabb, de azt sem kell megvetni, megtalálja a párját. Valakinek pedig az érzelmi kötődés a fontos, mint pl. neked (nekem is), ami megint teljesen rendben van. A gond az, hogy utóbbiból nagyon kevés van és gondolom már nagyon elégedetlen vagy, hogy nem találsz ilyen embert, de attól még nem kell bírálni azt, aki mást keres.
2021. ápr. 15. 12:22
 28/46 A kérdező kommentje:

Én "siránkoznék"?

Te vagy végtelenül keserű, nem én. Hallod magadat? Egy végtelenségig kiábrándult ember szavainak hatnak az általad leírtak.

2021. ápr. 15. 12:22
 29/46 A kérdező kommentje:
#27 nem bírálom, míg ő sem akar kioktatni engem. De igenis megvan a helye a saját világképemben az ilyen életvitelnek, és nem túl szimpatikus. És ha be akarja beszélni nekem valaki, hogy az a "normális", akkor nem félek kiállni a saját nézőpontom mellett.
2021. ápr. 15. 12:28
 30/46 anonim válasza:

#20 Akkor bizony hatalmas nagy szerelem lehetett.

És te magad vagy az ékes példája, hogy ha több idő lett volna az ismerkedési fázisban, és beszélgettetek volna a szexről is, nem rögtön durr bele a tutiba, akkor talán elkerülhető lett volna ez a csalódás.

Nem csak egy út létezik, van aki így van aki úgy ismeri meg a másikat, ezzel nincs gond, ahogy érzed, de ettől még nem kell másokat lekicsinyíteni...

És egyetértek, egy kapcsolat egyik alapköve számomra is a szex, de én képes vagyok várni arra akit szeretek, méghozzá azért mert szeretem. Persze ez a várakozási idő mindenkinél más, a lényeg a megfelelő kommunikáció. Ha valamiben nem vagy biztos megkérdezed, kompromisszumokat köttök és a többi....

2021. ápr. 15. 12:33
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!