Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az oltásellenes, járvánszkepti...

Az oltásellenes, járvánszkeptikus, hölgyeknek van kedve beszélgetni ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 21:04
 61/94 anonim válasza:
Nem lepődök meg azon h el sem olvasod. Ennyire látszik, h semmi más nem jut el az agyadig, csak amit a te véleményeddel egyezik. Mert más nem is látezik. Csak az amit te úgy gpondolsz. Hát komolyan kívánom h kapd el a nmelétező vírust. És utána meglátjuk mi lesz a véleményed. Gyökér.
2021. aug. 29. 23:32
 62/94 anonim válasza:
Azért nincs járvány,mert hivatalosan sem felel ez meg járványnak.Ahhoz kellene valamit prezentálnod,amit persze nem tudsz.
2021. aug. 29. 23:34
 63/94 anonim válasza:
Még annyi h remélem meghozzák azt a törvényt, h oltottak mehetnek bárhova, oltatlanok meg maradnak otthon. Megérdemelnétek ti önző majmok. Csak az számít h te mit csinálhatsz, igaz? Nyomorult egoista társadalom.
2021. aug. 29. 23:35
 64/94 anonim válasza:
Én prezentáljak te majom? Te tényleg agyhalott vagy. Nem vagyok orvos, virológus. De igen én hiszek az orvosoknak, mert én nem értek hozzá. És igen én legalább elismerem ha valamihez nem értek, de te olyan okos vagy, hogy mindjárt már az orvosokat is lepipálod. Nálad sokkal nagyobb nevekkel személyesen beszélgettem erről. Mert engem érdekelnek a tények és nem az általam kreált baromságokat hajtom.
2021. aug. 29. 23:38
 65/94 anonim válasza:

Egy az h nem vagyok libsi. Kettő azt sem tudod h ez a szó mit jelent. De mindegy ebbe nem megyek be.

"Meg befekszek egy kád koronavírusba."

Most nagy a szád, de sok nagyszájú ember került zsákba a vírus miatt. És nem csak krónikus betegek és idősek.

Az első lennél akit szájbarúgnék az utcán az biztos.

Egyébként meg nyugodtan köhöghetsz, mert be vagyok oltva.

2021. aug. 29. 23:45
 66/94 anonim válasza:
Na,gyere,rúgj szájba,állok elébe,te kis rákos nyomi!Két ütés lennél,köcsög...ahhaha! :D
2021. aug. 29. 23:54
 67/94 anonim válasza:
Téged még egy 10 éves kis takony is agyonverne,te életképteken szar. :D :D :D
2021. aug. 29. 23:55
 68/94 anonim válasza:

Akkor mit rettegsz,ha be vagy oltva???

Wahhhahahaha!!!!!!!!!

Ez lett az ire a pont.Itt el is áshatod magad végre.Hihihihiiiiii!

Ahhahahahaha!!!!!!!!!!!!!

Te szellemi fogyatékos büdös metélt senkiházi...

Takarodj vissza izrühellbe,ahonnan előmásztál,a 100 százalékosan kétszeroltott kórházban döglődök hazájába! :D

2021. aug. 30. 00:03
 69/94 anonim válasza:
Hallod javíts már a stílusodon mert oltári gáz, h csak káromkodni tudsz, gondolkodás helyett. Ki mondta h én félek bármitől is? Én csak korlátozások nélkül szeretnék élni végre. De ha rajtatok múlik sosem fogunk. Vagy ti mégis hogyan akartok tenni a korlátozások ellen? Úgy h gyakorin osszátok az észt egymásnak? Ügyesek vagytok.
2021. aug. 30. 00:06
 70/94 anonim válasza:

Neked aztán van műveltséged, meg rálátásod a világra. Izraelben korházban döglődnek. Bocsi de ezt tőled hallom először. Nem te találtad ki véletlen?

Amúgy meg nem értem Izrael honnan jött neked. Te tipikusan ahhoz a gyökér csoporthoz tartozol aki szerint mindenki zsidó, aki más véleményen van mint ő. Most aztán bebizonyítottad, h mennyi értelem van abban az üres fejedben. Akinek más a véleménye az zsidó. Dejó vagy öcsém XDDDD Állatkertbe kéne téged mutogatni.

2021. aug. 30. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!