Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az oltásellenes, járvánszkepti...

Az oltásellenes, járvánszkeptikus, hölgyeknek van kedve beszélgetni ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 21:04
 11/94 anonim válasza:
Épp ezért van szükség arra, hogy minél többen beoltsák magukra. Vagy esetleg a természetes kiválasztódásban bízol? Vagy nem értem. Esetleg abban bízol, hogy a vírus jóindulatú lesz és úgy dönt, hogy magától eltűnik, mert megsajnál minket? Vagy hogy gondoltad oltás nélkül?
2021. márc. 30. 12:08
 12/94 anonim válasza:

11es.

A virus természetesen magától is eltünik, kihal egy idő után, csak sajnos nagyon sok idő.

5-10 év

Ezért kell a megelőző oltás.

2021. márc. 30. 12:31
 13/94 anonim válasza:
Erről van szó, ezért nem értem az oltásellensséget. 5-10 év alatt tudod mennyien halnának meg?
2021. márc. 30. 12:34
 14/94 A kérdező kommentje:
Értékelem a jószándékotokat, csakhát elsősorban ugye arra vagyok kíváncsi merre vannak az oltásellenes hölgyek, merthogy nem az oltópontokon az biztos.
2021. márc. 30. 12:41
 15/94 anonim válasza:
Orbán Viktor győzni fog!
2021. márc. 30. 12:43
 16/94 anonim válasza:

Hát hogyne.

Majdnem a fél világ belehalna.


Mondjuk az egy másik kérdés, hogy akik ezt a virust Vuhanban szándékosan kiszabadították, azoknak eredetileg pontosan ez lett volna a céljuk.

Azt akarták, hogy új világ szülessen. Legyen elegendő ivóvíz, olaj, energia, stb.


Bizakodjunk, hogy az oltóanyag miatt nem jön be ez nekik.


Csak így én sajnos attól félek, hogy egy kb 10 év múlva, amikor ez a vírus már feledésbe merül, ismét kitalálnak valamit, és az már keményebb lesz sajnos.

2021. márc. 30. 12:46
 17/94 anonim válasza:

Kérdező, miért van szükséged az oltásellenes hölgyekre? Remélem nem bagyon találsz ilydneket, mert az azt jelentené, hogy az embereknek megjött az esze.

15-ös ehhez semmi köze Orbánnak. Ne csináljunk egy járványhelyzetből pártpolitikát. Ezért nincs egyetértés itt, mert pártpolitikát csinálunk egy olyan világszintű dologból is, mint a covid.

2021. márc. 30. 12:46
 18/94 anonim válasza:
16os bírom az ilyen összeesküvéselméleteket, mert annyit lehet rajta nevetni. Az emberek fantáziája azért ilyenkor szépen be tud indulni. De ez baromság, te is tudod :)
2021. márc. 30. 12:47
 19/94 anonim válasza:

Sajnos ez a valóság, fölösleges szépíteni.

Nem tudom te hány éveske vagy, remélem megéred, majd nézd meg hogy mi lesz itt 15-20 év múlva.

Ha nem változik semmi, könyörögni fogsz majd, hogy valaki tudjon adni egy pohár vizet.

Az alföldön nem szarvasmarhákat fognak tartani, hanem jegesmedvéket, mert az északi és a déli sark eltünnek. Elolvad komám minden.

Egységesen 20-25 fok lesz az egész földön.

Az ivóvízért meg könyörögni fogunk. Ezt megmondta Áder kormányfő is.

Fölösleges ezt szépíteni.

2021. márc. 30. 15:12
 20/94 anonim válasza:
Nagyon túldramatizálod a helyzetet. Nem tudom honnan tájékozódsz, de hogy nem tudományos könyvekből, cikkekből, folyóiratokból az tuti. 15-20 év múlva? Elmondom ugyanezt ígérték 15-20 évvel ezelőtt, de mindegy. És sokminden nem változott. Max annyi, hogy alig van hó télen. Nem lesz víz az alföldön? Szerintem olvasgass Magyarországi forrásokról és karsztvizekről, mert vízben a világ egyik leggazdagabb területén élsz. Igen Afrika egyes helyein ez probléma lesz, bár Izrael már rég kitalálta erre is a megoldást, ugyanis ők tengervízből kivonják a sót és ivóvizet csinálnak belőle. A tenger meg nem fog elfogyni egyhamar. Komám te nagyon le vagy maradva, ha azt hiszed, hogy a fejlett világ szomjan hal. Igen biztos lesznek elmaradottabb helyek, ahol ez probléma lesz, de neked ettől nem kell félned. Mégkevésbé a jégkorszaktól, ami még egy 1000 év kb mire beköszönt.
2021. márc. 30. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!