Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az oltásellenes, járvánszkepti...

Az oltásellenes, járvánszkeptikus, hölgyeknek van kedve beszélgetni ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 21:04
 51/94 anonim válasza:

MI van a vakcinákban? Honnan tudjam? Egyik vakcinában sem tudod h mia van. Amit csecsemőkorodban kaptál arról sem tudod h mi az. Azt mégis megkaptad te gyökér. Ha meg annyira érdekel, akkor ott az orvosi, el lehet végezni. Ja hogy az már nehéz, meg hosszadalmas? Sajnálom. Valamit vmiért.

Én bízom az orvosokban, mert én enm értek ahhoz amihez ők, bár te lehet h igen. Gondolom bármi bajod van nem mész el orvoshaoz. Vagy ha elmész akkor biztos még leállsz vele veszekedni, h ez meg ez nem így van, mert ezek szerint annyira okos vagy h te minden tudsz. Sőt még azt is pontosan tudod, h egy fájdalomcsillapítóban mi van és azt is tudod h pontosan hogy hat a szervezetre. Ami megjegyzem h személyenként változik. Okoska. Vagy csak a covid elleni vakcinákkal problémázol annyira? mert hallottál pár basomságot, hogy chipet raknak beléd meg ahsonló röhejes összeesküvéselméletek. Akkor higyj ebben és kapd el a vírust, de lehet akkor már késő lesz.

2021. aug. 29. 22:15
 52/94 anonim válasza:
#49 képzeld el, hogy léteznek kötelező oltások. Pont azért hogy járványok ne alakulhassanak ki. Sőt ha szeretnéd tudni akkor léteznek olyan országok is, ahova nem mehetsz be bizonyos oltás nélkül. Igen van ami kötelező ebben a "romlott" világban és nem csinálhatsz azt amit akarsz. Ugye milyen furcsa? Nem egyedül élsz a világban ezt fogd már fel.
2021. aug. 29. 22:17
 53/94 anonim válasza:

50,aztán mitől nem élsz "biztonságban",kisbohóc???


Ki korlátoz,hm?Én,vagy a hatalom,hm?Ennyire futotta válaszként?

Amúgy tudod,hogy mihez van jogod,te naiv nulla?Semmihez!

Ahhoz van jogod,hogy befizesd az adód,meg befogd a szád.

A kormányok,a bankok,a multik majd eldöntik,hogy mit tehetsz.

Ez a ma világa.Te itt csak egy adat vagy.Bár te ezt nem látod,mert még ott van a tojáshéj a kis fenekeden.

A cukormázas felszín alatt ott van a rideg valóság,az az igazi,nem az,amit te beképzelsz magadnak.És ez most épp sokkal rosszabb lesz,pont a sok naiv,megfélemlített,lefizetett lény miatt.

Nem miattam,meg az oltatlanok miatt fogsz szenvedni,hanem a saját hülyeséged miatt.Majd rájössz,de akkor már rég késő lesz.


Amúgy az influenza miatt miért nem sikítozol?Vagy a rák miatt?

De sorolhatnám napestig.

Azt hiszed,hogy azok majd nem fognak megölni?Naponta halnak meg emberek!Ki vagy te,hogy eldöntöd,hogy én rád veszélyes vagyok?Ti betegek vagytok,nagyon durván.

Már az elején látszott,hogy igaza lesz a laposföldeseknek csúfoltaknak.Oltott az oltatlan ellen.Minket okolsz?

Mit tudsz te bármiről is?

Csak azt visítod,amit a tv-ben hallasz,meg a msm-ban olvasol.

Az agymosást!


Te bohócdoktor,tbc most is van.

Meg influenza ellen is teljesen használhatatlanok az oltások.

Karantén az oltatlanoknak?

Minek???

Te noooormális vagy,kisfiam???


Minek mennék én karanténba,egészségesen,ha te be vagy oltva egy kísérleti löttyel,ami téged,b+,megvéd???

Te olvasod is magad???

Téged kellene bezárni valami elmegyógyintézetbe,mert annyira szánalmas a logikád,hogy az katasztrófa.Csodálkozom,hogy levegőt képes vagy venni két nyelés között...

Egy rohadt oltást evtizedig tesztelnek.

Itt hol van a teszt??

Megmondom,rajtad.

De amúgy teszt sem kell,mert nem azért oltanak ezzel az mrns hulladékkal,de az már lényegtelen,mert úgysem hiszed el a kis rózsaszín fejeddel.

2021. aug. 29. 23:00
 54/94 anonim válasza:

51,az vagy te,te kis hülye.

Bohócgyerek.

Mit feszítesz itt?

Ki vagy te?

Honnan tudjad???

Ez az!

Nem tudsz te semmit!

Csak mész,aztán szúratod magadba azt a löttyöt,te szerencsétlen agykárosodott.

Igen,régen is voltak oltások,és?

Le van tesztelve évtizedek alatt.

Meg azok sem értek semmit.

Mit jössz az orvosokkal,ehhez nem kell orvosi diploma,kisfiam.

Semmit sem tudsz te a való világról,csak éled a szánalmas kis létedet a bunkofonodon.

Ti valami hihetetlenül ostoba kis zombik vagytok,az a helyzet.

Sajnos az egyetemre is felvesznek már mindenféle selejtet.

Az én időmben oda csak normális emberek kerültek be.


Az egész gyógyszeripar nem arra épül,hogy téged gyógyítson,de akkor csak higgy a szlávikodnak,meg a bolondkőidnek,ezek a ponton be is bizonyítottad,hogy hihetetlenül ostoba vagy és az ostobáknak amúgy sincs semmi keresnivalójuk itt,mert ezen a földön az éli túl,aki tud alkalmazkodni,te pedig nem tudsz,mert egy kiszolgáltatott,ostoba,rabszolga senki vagy.Pá,nem olvasom tovább az gyerekes hülyeségeidet.

2021. aug. 29. 23:16
 55/94 anonim válasza:

52,most sincs járvány,ostoba hülyegyerek.

Csak elhitették veled,te meg megkajáltad.

2021. aug. 29. 23:18
 56/94 anonim válasza:

Hazalom? Lol hol élsz te? Az általad említett hatalomnak az olyan miatt még mindig fenn kell tartania korlátozásokat, h megvédeja normális embereket. Meddig akarod, hogy ez a helyzet fennáljon, amíg konkrétan olyan szintre süllyed a gazdaság, h enni nem fogsz tudni? Vagy mit szeretnél?

Látszik, hogy nagyon tisztában vagy a joggal. Semmi más nem vagy, mint egy sértődött, buta, műveletlen összeseküvéshívő, ai azt hiszi, hogy a "hatalom" (még mindig röhögnöm kell, bocsi) azt csinál amit akar, és pont te vagy az aki ellenákk ennek. Elmondo neked h egy álmot követsz és abban hiszel. De érdemes tanulni egy kicsit és nem elhinni minden baromságot. Mert látszik, hogy nagyon egyszerűen fogsz fel mindent.

"Ahhoz van jogod,hogy befizesd az adód,meg befogd a szád."

Bírom mikor emberek úgy beszélnek az adóról mint valami undorító dologról, ami semmi másra nem jó csak, hogy a kormány jól kibasszon veled. Hát elmondom, hogy mi mindenre jó az adó. Pl közvilágítás, csatorna, ivóvíz, utak építése, tömegközlekedés stb. sorolhatnám. Szted a kormánynak miből van pénze az állami beruházásokra, Szarják a pénzt szted odafönt vagy hogy is van ez? Látszik, hogy fogalmad sincs hogyan működik a világ, hanem kitaláltál magadnak vmit és az hiszed az a valóség. Fel kéne már ébredni. A másik a mit írtál, hogy "befogd s zád". A szocializmus elmúlt barátom. Akkor tényleg be kellett fogni. Most is itt írod a hülyeségeidet, akkor miről beszélsz? Nem írhatod? Nem mondhatsz amit akarsz? Dehogynem. Nem értelek.

Mellékesen közgazdászként végeztem, most a pénzügyben dolgozom. Hidd el több rálátásom van arra, hogy mi hogyan működik. Lehet, hogy te pár összesküvéselmélet miatt nagyon okosnak hiszed magad, csakogy egyik ilyen baromságnak sincsen alapja. De gondolom szted a Föld is lapos XDDD

Nem vitatkozom ilyenekkel, akiknek fingjuk nincs h mi hogyan épül fel, hanem kisebbségi érzésből elhisznek minden baromságot, mert olyan jó érzés "kis embernek" lenni, nem? Mert az összes ilyen baromság összesküvéselmélet lényege, hogy mi vagyunk a kis emberek akikkel a hatalom kibaxik és úgy irányít bennünket ahogy ő akar. A te általad nevezett hatalomba szted honnan kerülnek az emberek? Mindjárt oda születnek, nem? Ezt te som gondolhatod komolyan. Ilyenekkel utoljára általános iskolában lehetett engem etetni, azóta tanultam ezt azt. Ellentétben a sok önjelölt szakemberrel.

De higyj amit akarsz, nem érdekel csak egyet mondj meg mi a különbség a TBC és a covid oltás között? Nem csak az, h minden baromságot ma már le lehet írni és ezért mindenki elhisz mindenféle hülyeséget? Szeretném hallani az indokaidat, amiért szted ezt a jáványt másképp kell kezelni mint monjduk a spanyolnáthát vagy pestist vagy sorolhatnám a nagyobbnál nagyobb járványokat. Vagy esteleg miben más mint a TBC? Azellen miért kell oltani, és a covid ellen miért nem kell?

Kiváncsi lennék a szakértői válaszodra.

2021. aug. 29. 23:23
 57/94 anonim válasza:
Nincs járvány? Ezt mondd már el azoknak akik belehaltak, te nyomoronc önző barom.
2021. aug. 29. 23:24
 58/94 anonim válasza:
Úgy tűnik,hogy olvasni sem tudsz.Gyps.Sejtettem,hogy nem bírod ki,hogy ne nyávogj vissza,de igazából el sem olvastam,csak láttam a hosszú(valószínűleg hasonló)szellemi fogyatékos betűhalmazodat.
2021. aug. 29. 23:30
 59/94 anonim válasza:
Egyébként kiváncsi lennék, hogy mitől vagy abban annyira biztos, h nincsen járvány? Azért mert neked nem tetszik? Ez nem így működik.
2021. aug. 29. 23:30
 60/94 anonim válasza:
Mondom,neked,te agyhalott kis hülye segglyuk. :)
2021. aug. 29. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!