Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az oltásellenes, járvánszkepti...

Az oltásellenes, járvánszkeptikus, hölgyeknek van kedve beszélgetni ismerkedni velem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 21:04
 21/94 anonim válasza:
Hamarabb kell attól tartunk hogy mindenki ide akar majd jönni ivóvízért.
2021. márc. 30. 16:24
 22/94 A kérdező kommentje:

#20! Nem lesz víz az alföldön?

Ebből annyi igaz hogy a Duna-Tisza-közén a Homokhátsán elsivatagosodik, mert lefolyik onnan a víz és kevés a csapadék, nincsenek víztározók sem nagyon ,de ezt a problémát talán még lehetne orvosolni.

2021. márc. 30. 16:51
 23/94 anonim válasza:
Kicsit eltértünk a kérdéstől azt hiszem XD
2021. márc. 30. 16:53
 24/94 anonim válasza:

Én is ilyet keresnék. Sajnos kezdem egyre inkább úgy érezni magam a véleményemmel, mint ahogy annak idején érezhették magukat Rákosi idején az forradalmárok, rettegni kellett, hogy mikor jön értük a fekete autó.


Az egész világ összezárt, hiszen a politikusoknak most pártállástól függetlenül jól jön ez az egész. A félelem pedig adja hozzá a végtelen muníciót, a legtöbb ember fél a haláltól, szerettei elvesztésétől. A média pedig tökéletesen tudja torzítani a valóságot és úgy beállítani, mintha nem csak egy sima influenza lenne.


A kutatók meg többnyire ÁLLAMI alkalmazottak vagy ÁLLAMI támogatásokból, pályázati pénzekből tudnak kutatni, különben a hajukra kenhetik a diplomájukat, ezért ők azt mondják, amit szabad mondaniuk.


Ha véletlenül renitenskednek, akkor viszi is őket a rendőrség éjjel 3-kor, mint Dr. Gődényt is.


Az emberek nem gondolkoznak soha. Ezért ismétli a történelem állandóan önmagát és ezért kerülnek egyénileg is folyamatosan újra és újra rossz helyzetbe, akár rossz párkapcsolatok miatt, akár hitelcsapda miatt vagy egy függőségbe való visszaesés miatt.


Mert nem tanulnak, nem gondolkoznak. Nem néznek szét a világban, hogy mi zajlik és miért akar nekünk ennyire jót az állam.

2021. márc. 31. 12:17
 25/94 anonim válasza:

24 eske.

Tökéletesen igazad van.

"A média tökéletesen torzítja a valóságot.:

Hát nem kicsit torzítja az biztos.

Én csak azon csodálkozom, hogy mi emberek, még be is vesszük. Sőt. Le is nyeljük.

/ Csak nem a víruskát. /


Amikor minden évben hatalmas influenza járvány van, akkor miért nem közlik, hogy naponta hányan halnak meg? Meg hogy hányan kerülnek kórházba? Akkor miért nem kötelező a maszk viselés?


Most pl nézem a tenisz közvetítést. Érdekes, hogy végig játszanak egy 2.5 órás mecset maszk nélkül. De amikor vége van a mecsnek, a győztesnek oda kell állni a mikrofon mögé, úgy hogy még a közelében sincs sokszor senki, de akkor már föl kell venni a maszkot.

Hát nem tiszta röhely?

Amíg a meccs tartott, addig elkerülte a víruska a pályát.

Ez egy tök rendes víruska.

Elment pihenni egyet. Aztán jön a riport, és egyből támadásba lendült.

Aztán este 8 ig is kipiheni magát. Eljön az este, és újra támadásba lendül.

Ilyen imtelligens ez a víruska. 🤷‍♂️

2021. márc. 31. 13:10
 26/94 anonim válasza:

Isten óvjon az ilyenektől, mint te. Igen ez jó a kormányoknak. Te normális vagy? Látszik, hogy fingod nincs a világ működéséről, csak annyit tudsz amit a média eléd rak. Tudod milyen gazdasági következményei vannak ennek? Tisztában vagy, hogy egy nem működő gazdaság semmiképp nem szolgálja egy adott ország kormányát? Tisztában vagy vele, hogy mitől működik egy gazdaság? Vagy elhiszel tényleg minden baromságot, amit a 0 iq-jú összeesküvésgyártók (akik egyébként hozzáteszem nem szakemberek, de ennek ellenére ők biztos jól tudják) kitalálnak? Vagy te is elhiszed, hogy lapos a Föld? Komolyan az embereknek gondolkodniuk kéne néha. Egyébként erre van egy tök jó megoldás. Tanulni kell és rá fogsz jönni, hogy oltári nagy baromság, amiben eddig hittél.

Bár sztem te tökre azt hiszed, hogy a média által tálalt infomációkból te már olyan okos vagy, hogy mindent tudsz.

Hát nagyon nem. Ha komolyan azt hiszed, hogy ez jól jön a kormányoknak akkor el kell keserítselek, nagyon messze állsz attól, hogy okosnak nevezd magad. Közgazdásznént sztem van egy kis ismeretem arról, hogy mi éri meg a kormányoknak és mi hogyan működik.

2021. márc. 31. 14:53
 27/94 anonim válasza:

Hmmm.

Közgazdászként ennyire nem látod át, hogy mennyire átvan verve az egész világ?


Azt mondod, hogy én annyit tudok a világról, amennyit a média elém rak.

Tudod ez azért nem igaz, mert pont most nem foglalkozom a médiával, mert színtiszta hazugság az egész.

Okosnak egyébként nem neveztem magam szerintem.

Majd nézd meg, hogy a legmenőbb éttermeknek,szórakozó helyeknek kik lesznek az új tulajdonosai a víruska után.

Be fogsz rosálni ezt garantálom.

2021. márc. 31. 15:14
 28/94 anonim válasza:

Összesküvés elméletek mindig lesznek és az egyik felük vicces a másik meg ultragáz és félrevezető. Most tényleg azt hiszed, hogy ez a helyzet bárkinek is jó?

Illetve nyilván jó valakinek, mert olyan nincs, hogy vmi mindenki jó vagy mindenkinek rossz. A világban ezért vannak az ellentétek. De azt feltételezni, hogy van egy háttérhatalom, ami mindenkit irányít, ezt csak a buták hiszik el. Figyelj én elég sokat tanultam hohoz, hogy átlássam a helyzetet. Valamiért szakemberek nem értenek veled egyet, mondjuk szted azért nem mert állami bérencek. Akkor igen higyjünk a nem szakemerbereknek, igazad van. Na pont ezért tartunk itt ahol tartunk. Mert már minddenki okosabb a másiknál.

Azt meg kétlem, hogy nem nézel/olvasol médiát, mert ezeket a baromságokat valahonnan összeszedted. Vagy lehet ilyesmi oldalakon terszejsztitek egymás közt. Kéne néha szelektálni, hogy mi az ami baromság és mi az ami nem.

Egyébként nálad sokkal komolyabb emberek nem tudják, hogy kik lesznek a következő étteremtulajdonosok, nem tudom erről neked honna van olyan biztos infód. Egyébként érdemes világszervezetek jelentéseit olvasgatni és talán okosabb leszel tőle. Nem pedig a hülyeségeket elhinni.

2021. márc. 31. 15:23
 29/94 anonim válasza:
"annak idején érezhették magukat Rákosi idején az forradalmárok" Történelemből is szar vagy...
2021. márc. 31. 16:18
 30/94 anonim válasza:
29es mennyire igaz. Ezt még csak nem is tettem neki szóvá XD
2021. márc. 31. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!