Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Star Wars rajongó lányokkal...

Star Wars rajongó lányokkal ismerkednék! Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Igazi rajongóra gondolok, nem olyanra aki csak látta párszor a filmeket. Könyvek és a sorozatok követése alap. Játékok, képregények követése extra pont, nem elvárás, azokkal én sem vagyok képben.


A Star Warson kívül nem sok minden érdekel a világon, másról nem nagyon tudok beszélni, ezért úgy gondolom a jövendőbelimnek is nagy rajongónak kell lennie, csak így lehet meg az összhang köztünk.


Ha magadra ismertél, és szeretnél ismerkedni, esetleg komoly kapcsolatot egy 26 éves sráccal, akkor írj!



2020. júl. 23. 23:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim válasza:
És mindegyik érted áll sorba itt a gyakorin, te meg válogathatsz. Pont így van 😂
2020. aug. 19. 19:21
 52/62 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy így van? Nyilván nincs így, mert egy sem írt. Még trollkodó priviket sem kaptam. Ez fáj!
2020. aug. 19. 19:28
 53/62 anonim válasza:
De akkor minek ragaszkodsz még mindig ehhez a hülyeséghez?
2020. aug. 19. 19:32
 54/62 A kérdező kommentje:
Már elfogadtam, hogy sosem lesz barátnőm, ahogy Luke Skywalker is elfogadta a sorsát, hogy a galaxis hőse legyen. Igaz ami neki jutott az kicsit monumentálisabb az én életemnél, de közös bennünk, hogy mindketten nő nélkül halunk meg.
2020. aug. 19. 19:38
 55/62 anonim válasza:
Star Wars rajongó csajok vannak, de nekik életük is van.
2020. aug. 19. 19:45
 56/62 anonim válasza:
#55 meg barátjuk...
2020. aug. 19. 19:48
 57/62 anonim válasza:
Legalább lesz elég időd erre
2020. aug. 19. 21:33
 58/62 Tislerics Máté válasza:

,,Itt most nem az a téma, amilyen irányba te elakartad vinni a beszélgetést."


Pedig segíteni akartam: Szerintem sokkal sikeresebb lennél, ha nem ragaszkodnál ennyire a TCW meg hasonló sorozatok imádatára a lány részéről. Ettől függetlenül is imádhatja az SW-t és csomó mindenről lehetne beszélgetni vele.


Én nagyon kevés SW fan lányt ismerek, de tudom hogy vannak. Nyilván ilyet kell kifognod. Aztán a kapcsolatotok úgyis a testi, lelki összhangon fog múlni. Az SW max a hobbitok lesz. De csomó minden mást is kell csinálnotok, mert ez szinte biztos, hogy kevés lesz a lánynak...

2020. aug. 20. 09:55
 59/62 anonim válasza:
Egyet kell értenem #58-cal.
2020. aug. 20. 11:43
 60/62 anonim válasza:

Kivételesen én is egyetértek Tislericcsel :D amúgy sem akarta semmilyen TCW utálat felé elvinni a beszélgetést.


Amúgy próbálj meg élőben ismerkedni, szerintem pl. a MondoCon alkalmas lenne rá (bár az a Covid miatt nemigen lesz ősszel sem). Nem csak animések járnak oda, hanem fantasy és sci-fi rajongók is. Ha valaki SW-ból cosplayel valamit, valószínűleg rajongó is. Én láttam már szép Leia, Padmé és Rey cosplayeseket ott.

2020. aug. 20. 19:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!