Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Star Wars rajongó lányokkal...

Star Wars rajongó lányokkal ismerkednék! Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Igazi rajongóra gondolok, nem olyanra aki csak látta párszor a filmeket. Könyvek és a sorozatok követése alap. Játékok, képregények követése extra pont, nem elvárás, azokkal én sem vagyok képben.


A Star Warson kívül nem sok minden érdekel a világon, másról nem nagyon tudok beszélni, ezért úgy gondolom a jövendőbelimnek is nagy rajongónak kell lennie, csak így lehet meg az összhang köztünk.


Ha magadra ismertél, és szeretnél ismerkedni, esetleg komoly kapcsolatot egy 26 éves sráccal, akkor írj!



2020. júl. 23. 23:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim válasza:
Én pl. elengedném a lehetetlen elvárásokat, és türelmesebb lennék, mert biztos nem hullana az ölembe a "tökéletes nő", pláne gyakorin.
2020. aug. 15. 23:57
 42/62 Tislerics Máté válasza:

,,Azt megértem, hogy Tislerics felhúzott, engem is fel szokott, volt már pár csörténk SW kapcsán..."


Nem a kérdezőt húztam fel, hanem téged! Ahogy mindig... Talán ideje lenne (az idegeskedés helyett) egy kicsit elgondolkozni ezen...

2020. aug. 18. 14:49
 43/62 anonim válasza:

"Nem a kérdezőt húztam fel, hanem téged"


Volt itt egy válasza, de úgy látom törölte a moderátor. Jól elküldött benne téged a picsába kb. Ezek szerint nem láttad.

2020. aug. 18. 20:40
 44/62 A kérdező kommentje:

Elküldtem, mert tereli a témát, ne itt élje már ki a TCW utálatát. És mehetsz vele te is, Yoda.


Ide Star Wars rajongó lányok írásait várom. Vagy jöhet priviben is.

2020. aug. 18. 23:16
 45/62 anonim válasza:
Hát azt várhatod :D
2020. aug. 19. 01:54
 46/62 Tislerics Máté válasza:

#43! Valóban nem láttam. Akkor bocsi, tényleg felhúzhattam, ha még törölték is a kis kifakadását... :D


Még szerencse, hogy nem láttam. Már biztos a szoba sarkában sírdogálnék... :D


Amúgy sok sikert kérdező! Biztos jönnek a privik. Igazán lenyűgözőnek tűnik a személyiséged... :)

2020. aug. 19. 08:22
 47/62 anonim válasza:

Még mindig reménykedsz hogy van olyan szánalmas csaj mint te.

A gyermeki naivitásnál aligha van aranyosabb.

2020. aug. 19. 08:43
 48/62 anonim válasza:
Aranyos... Ez már nevetséges. :D De a remény hal meg utoljára. Szóval ezen kívül már csak annyit tudok mondani, hogy jó várakozást, és kíváncsi vagyok, mikor jössz rá, hogy a dolgok nem így működnek.
2020. aug. 19. 11:09
 49/62 anonim válasza:

"Ide star wars rajongó lányok írásait várom. Vagy jöhet privibe is"

😂😂😂😂😂😂

2020. aug. 19. 17:09
 50/62 A kérdező kommentje:

Annak mi értelme, hogy idézéskor nem másolod, hanem begépeled a szöveget?


Tislerics: Annyira azért nem akadtam ki, csak annyit írtam, hogy húzz innét. Itt most nem az a téma, amilyen irányba te elakartad vinni a beszélgetést.


"Még mindig reménykedsz hogy van olyan szánalmas csaj mint te."


Még mindig reménykedem benne, hogy vannak SW rajongó csajok, igen.

2020. aug. 19. 19:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!