Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Star Wars rajongó lányokkal...

Star Wars rajongó lányokkal ismerkednék! Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Igazi rajongóra gondolok, nem olyanra aki csak látta párszor a filmeket. Könyvek és a sorozatok követése alap. Játékok, képregények követése extra pont, nem elvárás, azokkal én sem vagyok képben.


A Star Warson kívül nem sok minden érdekel a világon, másról nem nagyon tudok beszélni, ezért úgy gondolom a jövendőbelimnek is nagy rajongónak kell lennie, csak így lehet meg az összhang köztünk.


Ha magadra ismertél, és szeretnél ismerkedni, esetleg komoly kapcsolatot egy 26 éves sráccal, akkor írj!



2020. júl. 23. 23:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 Tislerics Máté válasza:

A film mint műfaj is egy cirkuszi látványosságnak indult. Mára művészeti ággá alakult. Ugyan ez történik (történt) a videojátékokkal is. Ideje lenne felismerni hogy a világban már nem csak idétlen lövöldözős nintendo játékok léteznek. A képregények mögött is akár hiszed, akár nem nagyon sok esetben komoly írói és képzőművészeti munka van. Egy videojátéknak és egy képregénynek is lehet akkora hatása, mint egy filmek vagy sorozatnak. Csak te ezzel még nem szembesültél.


Nem értem, hogy akkor az SW sorozatokat miért tartod annyira megkerülhetetlennek. Elvégre ezek leginkább gyerekeknek készültek és a Cartoon Networton adták a Tom és Jerry után... :D

2020. aug. 14. 08:44
 32/62 anonim válasza:

Változtatnék a kiírásodon.

"Szexpartnert keresek, aki beteges rajongója a Star Wars-nak"

2020. aug. 15. 16:39
 33/62 A kérdező kommentje:
De én barátnőt keresek. Persze olyat, aki szexelne is velem. Meg persze szereti a Star Warst.
2020. aug. 15. 17:19
 34/62 anonim válasza:
Nem Aranyom. Ha barátnőt keresnél nem azt írtad volna hogy kangörcsöd van.
2020. aug. 15. 18:25
 35/62 A kérdező kommentje:
Akkor épp eluralkodtak rajtam az állati ösztöneim(ezt csak férfiak érthetik), de azóta már könnyítettem magamon. Most a legszívesebben csak összebújnék egy lánnyal, és egész estre arról beszélgetnénk ki melyik bolygón élne, milyen színű fénykardja lenne, stb.
2020. aug. 15. 19:56
 36/62 anonim válasza:

"Ezt csak férfiak érthetik"

Nem állat vagy. Hanem egy ember aki tudja irányítani az "ösztöneit".

2020. aug. 15. 20:07
 37/62 anonim válasza:

Ne haragudj kérdező, de beteg vagy. Azt megértem, hogy Tislerics felhúzott, engem is fel szokott, volt már pár csörténk SW kapcsán... de az akkor se normális, hogy a SW-on kívül nincsen életed, és hogy számodra minden ekörül forog...


Munkád van amúgy? Az már egy lépés lenne a felnövés útján.

2020. aug. 15. 20:41
 38/62 anonim válasza:

Szánalmas vagy,csak nem fogod fel amit írunk

Soha nem lesz barátnőd

2020. aug. 15. 22:06
 39/62 anonim válasza:
#39 nem hát. Álomvilágban él.
2020. aug. 15. 22:52
 40/62 A kérdező kommentje:

Van munkám, de csak szar betanított meló. Mondjuk nem baj, mert nem igényel gondolkodást, így egész nap fantáziálhatok.


Ti mit csinálnátok a helyemben, hogy legyen barátnőtök?

2020. aug. 15. 23:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!