Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Star Wars rajongó lányokkal...

Star Wars rajongó lányokkal ismerkednék! Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

Igazi rajongóra gondolok, nem olyanra aki csak látta párszor a filmeket. Könyvek és a sorozatok követése alap. Játékok, képregények követése extra pont, nem elvárás, azokkal én sem vagyok képben.


A Star Warson kívül nem sok minden érdekel a világon, másról nem nagyon tudok beszélni, ezért úgy gondolom a jövendőbelimnek is nagy rajongónak kell lennie, csak így lehet meg az összhang köztünk.


Ha magadra ismertél, és szeretnél ismerkedni, esetleg komoly kapcsolatot egy 26 éves sráccal, akkor írj!



2020. júl. 23. 23:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim válasza:

Hát pedig örülj ha elfogad így,mert ez eléggé szánalmas

Pár ezer lány? Hahh jó vicc.

2020. aug. 9. 14:46
 22/62 A kérdező kommentje:

Mi a szánalmas, rajongani valamiért?

Azt írtam sima ismerkedős kérdésből ezer van már.

2020. aug. 9. 14:49
 23/62 anonim válasza:

De neked olyan kikötéseid vannak, amik betegek. Mi az hogy alap a könyvek és sorozatok követése?

Én imádom a Disney meséket. Mégse olyan pasit kerestem aki kivülről fújja ezeket.

+nem attól lesz valaki rajongó hogy a könyveket,sorozatokat és egyéb dolgokat is követi a filmen kívül:)

2020. aug. 9. 14:54
 24/62 A kérdező kommentje:

Dehogynem! Egy multiplatformos univerzum esetében. Hisz a Star Wars-nal összefüggnek ezek. Nem olyan fanfiction szerűek, mint mondjuk az Alien könyvek. A legújabb SW trilógia szinte érthetetlen a kiegészítő művek nélkül.


Egy rajongónak alap, hogy szeretet világát minden formátumban követi, vagy legalábbis a legtöbben. Én sem vagyok az a teljesen megszállott, lásd írom, hogy a képregényeket, játékokat nem követem. Egyes SW közösségek engem is kivetnének maguk közül.

2020. aug. 9. 15:02
 25/62 anonim válasza:

Akkor keress barátnőt ha érett leszel.

Én azokat sem értem meg akik egy konkrét külsőt akarnak. De ez...mindent felülmúl😂😂😂😂

2020. aug. 9. 15:06
 26/62 anonim válasza:
#25 egyetértek veled. Olyan nem létezik, hogy valakinek csak ennyi legyen fontos... Lehet, hogy most csak ezt tartja sze előtt, de ha ismerkedne is, akkor már jönne a többi kikötés is tuti
2020. aug. 9. 23:02
 27/62 anonim válasza:
Én szeretem a Star Warst, van vagy 30 könyvem, láttam az összes filmet, sorozatokat majdnem mindet, van pár kártyám, ruhám, poharam stb. De azért más is érdekel, bár tény, hogy elég nagy fan vagyok, sw találkozón is voltam már
2020. aug. 11. 11:28
 28/62 Tislerics Máté válasza:

,,Egy rajongónak alap, hogy szeretet világát minden formátumban követi, vagy legalábbis a legtöbben."


Mondod ezt te, aki nem követi a képregényeket és a videojátékokat. :D


Na pont ezrét hülyeség elvárnod, hogy olvassa a könyveket és nézze a sorozatokat! Hiszen te is szelektálsz a különböző platformok között. :)

2020. aug. 13. 09:07
 29/62 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gamer, a képregényt meg mint műfajt baromságnak tartom.


A filmek mellé még valami plusz kell, nem igazi SW rajongó, aki csak azokat látta.

2020. aug. 13. 19:52
 30/62 anonim válasza:
Véleményem szerint egy rajongó, leginkább tiszta szívvel szereti és nem próbálja mutogatni hogy minden azzal kapcsolatos dolgot követ.
2020. aug. 13. 20:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!