Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Aki egyáltalán nem használ...

Aki egyáltalán nem használ vegyszereket, dezodort, szódabikarbónát sem dezodorálásra, írjon?! Mindenmentes. Aki kizárólag vízzel tisztálkodik és azután nem dezodorál.

Figyelt kérdés
És semmi egyebet, sót sem.

tegnap 08:42
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
Brad Pitt. Nem heccből írom, tényleg. Se szappant, se dezodort, se tusfürdőt, se sampont. De azt hiszem valami bio növényi olajokat használ. Állítólag elég büdös.
tegnap 16:03
 32/43 A kérdező kommentje:

Hát ezt jó tudni! Amikor írtad, nekem pedig Leonardo jutott eszembe.

Találtam egy linket:

[link]

tegnap 16:29
 33/43 A kérdező kommentje:
Akik most kapcsolódnak be, nekik írom: ne írjátok privát üzenetben, nem ismerkedni akarok, csak át lett helyezve a kérdés!
tegnap 16:31
 34/43 A kérdező kommentje:
Írta egy felhasználó privát üzenetben, hogy ő pamut anyagból készült zoknit, stb-t hord. Én is. Valószínűleg ez is fontos.
tegnap 16:34
 35/43 anonim válasza:
Nálad valami nagyon félre ment mert látszik hogy vannak bajok a toronyban:D.
tegnap 16:59
 36/43 anonim válasza:

Nem hiszem el, hogy neked sosem büdös az izzadságod.

Az ismerőseid, csak jóindulatból mondták.

tegnap 17:27
 37/43 anonim válasza:
Szódabikarbónával mi a baj?
tegnap 18:21
 38/43 retektorta válasza:

"Nem hiszem el, hogy neked sosem büdös az izzadságod."

Pedig van ilyen, állítólag a népesség 2%-a. Én sem izzadok büdöset.

tegnap 18:33
 39/43 anonim válasza:

Amúgy a gyapjú ruhák jók ebben, az természetesen antibakteriális. Ezért is népszerű több napos túrázánál, mert ott esetleg nincs lehetőség tisztálkodásra.


Csak a gyapjú meg nagyon kényes ugye... össze megy, alak torzul, kopik stb.

tegnap 18:33
 40/43 A kérdező kommentje:

#37. Nincs baj a szódabikarbónával, csak érdekelt, hogy vannak-e, akik semmit sem használnak.


#38. Örülök, hogy veled is így van és köszi, hogy írtál.


#39. Igen, nekem is vannak gyapjú ruháim és nagyon jók. Vigyázni kell mosáskor, az igaz, de azért az nem annyira bonyolult. Neked is köszi, hogy írtál. Örülök, hogy nem csak beszólások érkeztek.

tegnap 18:52
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!