Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Aki egyáltalán nem használ...

Aki egyáltalán nem használ vegyszereket, dezodort, szódabikarbónát sem dezodorálásra, írjon?! Mindenmentes. Aki kizárólag vízzel tisztálkodik és azután nem dezodorál.

Figyelt kérdés
És semmi egyebet, sót sem.

tegnap 08:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
a szappan is vegyszernek számít?
tegnap 12:35
 12/43 A kérdező kommentje:

Ne magatokból induljatok ki. Ti büdösek lehettek, de attól még nem mindenki az.

Részben éppen arra is kíváncsi vagyok ezzel a kérdéssel, hogy másnak is vannak olyan tapasztalatai, hogy egyáltalán nem büdös.

Például lábszagom sincs. És nem ama elv alapján, mely szerint a "görény sem érzi a saját szagát". Ugyanis megszagoltattam másokkal is és ők sem érezték. Még mielőtt vki azzal jönne, hogy rossz a szaglásom.

Megjegyzem, hogy kiváló a szaglásom és ha elmegy mellettem vki, aki büdös, én jobban szoktam érezni, mint akik ott vannak velem.

Egy utcai kuka szagát 20 méterről éreztem, míg dohányzó ismerősöm kb 1-2 méterről.

Nem dohányzom és nagyon jó a szaglásom.

És aki szokott zuhanyozni, miért lenne büdös?

Ja... A táplálkozás is befolyásolja azt, hogy ki milyen szagú.

Nem eszem húst, tojást, tejtermékeket. Ezek nagy mennyiségű fogyasztása hosszú távon meg tudja büdösíteni a testet. Akár tetszik, akár nem.

Ha vki nem sportol.


Írhatnék még sok példát, de az nagyon személyes lenne és nem magamról akartam írni ennél a kérdésnél.


Ha több bunkó beszólás érkezik, arra nem reagálok.


Tudom, hogy mennyire tisztán élek, életmód szerint is, nem néhány korlátolt felfogású hozzászóló hite a mérvadó, hanem a tapasztalatom.


Plusz nyilván nem privát üzenetben írnak, akiknek az enyémhez hasonló tapasztalatai vannak. Nyilván nem beszólásokat akarunk olvasni.


Elhiszem, hogy sokaknak magas, hogy egy emberi test hogyan lehet ennyire kitisztult, attól függetlenül lehetséges.

tegnap 12:37
 13/43 A kérdező kommentje:
#11. Igen, de érdekelnek a tapasztalataid.
tegnap 12:38
 14/43 A kérdező kommentje:
Javítás: "Plusz nyilván NEM VÉLETLENÜL privát üzenetben írnak, akiknek az enyémhez hasonló tapasztalatai vannak. Nyilván nem beszólásokat akarunk olvasni."
tegnap 12:40
 15/43 anonim válasza:
Ha lány vagy megszagolhatlak én is? Nem bunkózni akarok, csak kíváncsi vagyok
tegnap 13:14
 16/43 A kérdező kommentje:
Mi lenne, ha a kérdésre válaszolnának a hozzászólók?
tegnap 13:26
 17/43 anonim válasza:
16: "csoda"...
tegnap 13:27
 18/43 anonim válasza:
15. miért, ha zacsija van, azt nem akarod megszagolni?
tegnap 13:30
 19/43 anonim válasza:

18

Azt nem.

tegnap 13:31
 20/43 A kérdező kommentje:
A nemrég bekapcsolódottak részére írom tájékoztatásként, hogy nem az ismerkedés kategóriában tettem fel a kérdést, hanem a bio életmódban, de át lett téve ide.
tegnap 13:33
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!