Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Aki egyáltalán nem használ...

Aki egyáltalán nem használ vegyszereket, dezodort, szódabikarbónát sem dezodorálásra, írjon?! Mindenmentes. Aki kizárólag vízzel tisztálkodik és azután nem dezodorál.

Figyelt kérdés
És semmi egyebet, sót sem.

tegnap 08:42
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:

20

Bocs, ezt nem tudtam, ez sok minden megmagyaráz. Minek rakták át ide a kérdést vajon?

tegnap 13:39
 22/43 A kérdező kommentje:
Így vélte jónak.
tegnap 13:42
 23/43 A kérdező kommentje:
Figyeljétek a kulcsszavakat.
tegnap 13:42
 24/43 anonim válasza:
Hát hogyne: a szappan és a tusfürdő vegyszer, a só méreg, mézbe és teába fémkanalat nem teszünk, a föld pedig lapos! Csak ha valaki nem tudta volna :-).
tegnap 14:08
 25/43 A kérdező kommentje:
A rendkívül témába vágó hozzászólás.
tegnap 14:13
 26/43 anonim válasza:
Ez csak egy vélemény, amihez mindenkinek ugyanannyi joga van. Ha szerinted a tusfürdő meg a szappan vegyszer, akkor szerintem a föld lapos. Ja és ufók igenis léteznek.
tegnap 14:42
 27/43 anonim válasza:

Víz helyett nem gondoltál füstölésre? Egyre kevesebb a víz itt is és láttam videót, hogy afrikában van olyan törzs, aki nem mosdik, hanem csak füstöli magát.


Egyébként a testszag genetika is. Pl. nem tudom tudod e, de a japánoknak nincs izzadság szaguk valami genetikai mutáció miatt. (ok, hogy lehet kamu, de olvastam valahol)

tegnap 14:44
 28/43 A kérdező kommentje:

Egyébként a testszag genetika is. Pl. nem tudom tudod e, de a japánoknak nincs izzadság szaguk valami genetikai mutáció miatt. (ok, hogy lehet kamu, de olvastam valahol)


Eddig még nem jutott eszembe a füstölés. Nem hiszem, hogy alkalmaznám.


Nem tudom, hogy hallottam-e arról, hogy a japánoknak nincs izzadságszaga. Vmi rémlik. Én sem tudom, hogy igaz-e.


De amikor írtad, hogy genetika, akkor eszembe jutott, hogy anyumnak sincs izzadságszaga. Eddig ez nem is jutott eszembe.


Az tényleg furcsa, hogy ezt egyesek el sem tudják képzelni.

tegnap 15:25
 29/43 anonim válasza:
Nem azon lepődök meg, hogy nem használsz tusfürdőt,stb,inkább azon,hogy nem eszel húst,tejterméket és tojást. Ki sem bírnám.
tegnap 15:32
 30/43 A kérdező kommentje:
#29. 🙂
tegnap 15:33
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!