Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van még esély vagy ez így...

Van még esély vagy ez így ennyi?xd

Figyelt kérdés

Gyors a lenyegre terek, 20 eves fiu vagyok akik a lanyokat keresik nem kell tovabb olvasniukxddd

Na szoval, mostanaban ramjonnek ilyen fura gondolatok miutan a szuleim 1-2x szepen becsomagolva elem vagtak hogy milyen jo is lenne ha lenne baratnom

Na mar most regen ezzel semmi baj nem volt, volt baratnom is, eljartam egy barati tarsasaggal rendszeresen helyekre, de aztan kozepsuli utan ez teljesen megszunt es total lonely vibe az egesz eletem kb mellesleg az ottani buliban levo lanyokkal se tudnek elkepzelni komolyan kapcsolatot, nem wife material az ottani noi kozeg

A kinezetemmel sose volt baj eleg jo pali vagyok vagy nemtom igy a visszajelzesek alapjan arra kovetkeztetek, csak azota alig jarok el helyekre iskolan kivul, ahol csak fiukkal vagyok mivel programozonak tanulok (amit nem is szeretek amugyxd) es nincs meg ez a lehetosegem mint regen hogy ismerkedjek uj emberekkel

Valaki volt mar ilyen helyzetben, h lehet ebbol kikerulni? Eleg antiszoc vagyok, nem az a szint h meg se merek szolalni de sose voltam az akire rakellett volna szolni h fogja be a szajat


júl. 4. 22:22
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Ha szeretsz dugni, irány a Tinder.

Ha nem, akkor nyugodjál békében.

júl. 8. 19:53
 22/23 zol56 válasza:
Egy lenéző, nagyképű nem nagyon okos vagy amit még hirdetsz is. Azt hiszed a korod megmagyarázza a sz@r stílusodat amit a saját korosztályod sem ért. A 30 éves gyári munkásokról ne is beszéljünk. Azért mert nem tudsz összerakni 2 értelmes mondatot, hogy nem tudod leírni a kérdésed amiről még azt sem tudod, hogy mondod vagy kérdezed, nos erről nem azok a kedves gyakorisok tehetnek akik megpróbálnak valamit kihámozni azokból a szimbólumokból amiket ide rakosgattál a névtelenséged mögé bújva. A névtelenség amitől akkora modern csávónak érzed magad, hogy semmi tiszteletet nem próbalsz azoknak az embereknek adni akitől tulajdonképoen a választ a segítséget várod.
júl. 22. 23:48
 23/23 anonim válasza:
Mondd a szuleidnek azt hogy meleg vagy 🤣🤣
aug. 12. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!