Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egy régi gyakoris beszélgető...

Egy régi gyakoris beszélgető társsal csevegnék. Van rá esély...?

Figyelt kérdés

10 éves voltam, amikor regisztráltam ide, és mivel nem tudtam hogyan működik az oldal, meglepődtem amikor üzenetet kaptam, amiből nem lett egy hosszú életű beszélgetés, de hát abbamaradt és folytatni szeretném.


21 éves volt, és annak ellenére, hogy én csak 10 múltam, megkérdeztem, hogy fogunk-e találkozni valaha, mondjuk 10 év múlva. Erre ő azt írta, hogy “benne vagyok, de ki tudja mi lesz 10 év múlva.”


Én pedig valami olyasmit reagálhattam, (ha jól emlékszem) hogy ha rajtam múlik, akkor is beszélni fogunk. Aztán megszüntettem a profilomat valami miatt, de tudtam, hogy meg fogom keresni az illetőt 10 év után. Igaz, csak 9 év telt el azóta, de ennek most nincs is nagyon jelentősége.


Ha jól emlékszem, Budapesten lakott, és a nickneve a beceneve volt.


2021. jún. 14. 22:27
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hát, esetleg tegyél fel egy kérdés, abban a témában ahol ő is járt kelt és legyen benne a neve a címben. Így van legtöbb esély, hogy meglássa.
2021. jún. 14. 22:45
 2/22 A kérdező kommentje:
1# Moderátorok nem hagynák kint, vagy áthelyeznék egy másik kategóriába. :/
2021. jún. 14. 22:46
 3/22 anonim válasza:
Ha tudod a pontos felhasználónevét akkor tudsz neki üzenetet küldeni, bár közel se biztos hogy még fent van vagy hogy nézi az üzeneteit, de egy próbát megér :D
2021. jún. 14. 23:01
 4/22 A kérdező kommentje:
Sajnos a pontos nevét nem tudom.
2021. jún. 14. 23:04
 5/22 anonim válasza:
De cuki vagy. :) Hajrá!
2021. jún. 14. 23:11
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. jún. 14. 23:20
 7/22 anonim válasza:

Aki nem tudja, az is kommenteljen. Ha bekerül a heti top kérdések közé, akkor talán nagyobb az esélye...

De amúgy vigyázz kérdező, nehogy olyan írjon, aki azt állítja, hogy ő az, csak megváltoztatta a becenevét.

Sok sikert!

2021. jún. 14. 23:48
 8/22 anonim válasza:
#2 nem biztos. Láttam én már ilyen kérdéseket, hogy valaki keres valakit.
2021. jún. 14. 23:55
 9/22 anonim válasza:
Persze, miért ne maradhatna kinn? A társkeresésnél, barátkozásnál is keresel..itt legalább tudod, kit.
2021. jún. 15. 00:01
 10/22 anonim válasza:
Szurkolok hogy megtaláld az illetőt! :) Semmi sem lehetetlen, ki tudja, hátha rátalál erre a kérdésedre :)
2021. jún. 15. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!