Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van még esély vagy ez így...

Van még esély vagy ez így ennyi?xd

Figyelt kérdés

Gyors a lenyegre terek, 20 eves fiu vagyok akik a lanyokat keresik nem kell tovabb olvasniukxddd

Na szoval, mostanaban ramjonnek ilyen fura gondolatok miutan a szuleim 1-2x szepen becsomagolva elem vagtak hogy milyen jo is lenne ha lenne baratnom

Na mar most regen ezzel semmi baj nem volt, volt baratnom is, eljartam egy barati tarsasaggal rendszeresen helyekre, de aztan kozepsuli utan ez teljesen megszunt es total lonely vibe az egesz eletem kb mellesleg az ottani buliban levo lanyokkal se tudnek elkepzelni komolyan kapcsolatot, nem wife material az ottani noi kozeg

A kinezetemmel sose volt baj eleg jo pali vagyok vagy nemtom igy a visszajelzesek alapjan arra kovetkeztetek, csak azota alig jarok el helyekre iskolan kivul, ahol csak fiukkal vagyok mivel programozonak tanulok (amit nem is szeretek amugyxd) es nincs meg ez a lehetosegem mint regen hogy ismerkedjek uj emberekkel

Valaki volt mar ilyen helyzetben, h lehet ebbol kikerulni? Eleg antiszoc vagyok, nem az a szint h meg se merek szolalni de sose voltam az akire rakellett volna szolni h fogja be a szajat


júl. 4. 22:22
1 2 3
 1/23 7777 válasza:
Ennyi.
júl. 4. 23:46
 2/23 anonim válasza:

"Total lonely vibe az egesz eletem"


"Xd"


Se egy ékezet, se egy írásjel. Érthetetlen katyvasz, amit leírtál. Tulajdonképpen mi is a baj?

júl. 5. 00:11
 3/23 anonim válasza:
Hát,én 19 vagyok(lány) én is vágyom már egy kapcsolatra...főleg,hogy még nem is volt🤷🏽‍♀️Az ember már nem is tudja,hol keresse...
júl. 5. 01:46
 4/23 anonim válasza:

De életképtelen szutykok vagytok te jo isten

Nem is kell ide atomhaboru meg virus kihal az emebriseg magatol ilyen eletkeptelenek miatt

Menjetek bulizni, itt a nyar rengeteg fesztival, program

júl. 5. 06:59
 5/23 anonim válasza:
Van esélyed lányokat megismerni, ha ez a kérdés.
júl. 5. 07:00
 6/23 anonim válasza:
Miért kell ennyire igénytelenül írni, meg keverni az angollal..
júl. 5. 07:13
 7/23 anonim válasza:
Ilyen stílusban nem csodálom, hogy nincs csajod. Tanulj meg vagy magyarul írni vagy angolul. A kettőt keverni gáz. Nem menő, hanem ciki. Sok sikert
júl. 5. 07:59
 8/23 anonim válasza:

Ismerkedni se tudsz, mi lesz ha majd meg kell dugnod a csajt

Ennyire fatoku ne legyel mar

Alfa generacio az emeriseg utolso generacioja

júl. 5. 08:00
 9/23 A kérdező kommentje:

Talán nem a 30 éves gyári munkásoktól kérném a tanácsot hanem a velem hasonló életkorú emberektől, nem vártam el hogy ti értsetek bármit is abból amit leírtam :D

Életképtelennek hívsz közbe azt javaslod menjek el a bulizni ahova a generáció szutykai járnak bekúrni hangos szar zenékre ugrálva, teljesen legit a javaslat

júl. 5. 10:39
 10/23 anonim válasza:
Unszimpatikus vagy kerdezo.
júl. 5. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!