Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van még esély vagy ez így...

Van még esély vagy ez így ennyi?xd

Figyelt kérdés

Gyors a lenyegre terek, 20 eves fiu vagyok akik a lanyokat keresik nem kell tovabb olvasniukxddd

Na szoval, mostanaban ramjonnek ilyen fura gondolatok miutan a szuleim 1-2x szepen becsomagolva elem vagtak hogy milyen jo is lenne ha lenne baratnom

Na mar most regen ezzel semmi baj nem volt, volt baratnom is, eljartam egy barati tarsasaggal rendszeresen helyekre, de aztan kozepsuli utan ez teljesen megszunt es total lonely vibe az egesz eletem kb mellesleg az ottani buliban levo lanyokkal se tudnek elkepzelni komolyan kapcsolatot, nem wife material az ottani noi kozeg

A kinezetemmel sose volt baj eleg jo pali vagyok vagy nemtom igy a visszajelzesek alapjan arra kovetkeztetek, csak azota alig jarok el helyekre iskolan kivul, ahol csak fiukkal vagyok mivel programozonak tanulok (amit nem is szeretek amugyxd) es nincs meg ez a lehetosegem mint regen hogy ismerkedjek uj emberekkel

Valaki volt mar ilyen helyzetben, h lehet ebbol kikerulni? Eleg antiszoc vagyok, nem az a szint h meg se merek szolalni de sose voltam az akire rakellett volna szolni h fogja be a szajat


júl. 4. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Akkor ismerkedj neten, a csajt is neten keresztul keféld meg
júl. 5. 11:13
 12/23 anonim válasza:

Nyugi itt ahogy írtad tényleg gyári munkások és boomerek vannak akik életükben most találkoznak először angol szöveggel és nem tudnak olvasni ékezet nélküli szöveget. Miattad most megerőltették magukat nagyon és ezért feszültek lettek (nem bírják a stresszt, öregek, fáradtak).


A szüleid mondtak pár dolgot erről, ettől még nem fontos hogy legyen valakid. Főleg nem úgy, ha esetleg feszülsz rajta. Nyugodtan lehet keresni, de nem kell egyből, ez egy folyamat. Inkább sok lányt érdemes megismerni szerintem, es jól megítélni, hogy melyik az egészséges lelkű (nem játszmázós vagy r1b1), és azzal dumálni, aztán majd alakul. Nem kell senkihez se odamenni, elég csak nyitottnak lenni, és ha jön a lehetőség akkor megragadod.


A net amúgy szerintem baromi jó hely erre, tinderen nagyon felszínes emberek vannak, de valamilyen csoportokban szerintem szuper lehet keresni hozzád hasonló lányokat. Én itt ismertem meg a párom egyébként.

júl. 5. 11:58
 13/23 anonim válasza:
szia merre laksz? Szívesen ismizek
júl. 5. 14:13
 14/23 anonim válasza:
Ha jó pali lennél, nem itt sírna a szád
júl. 5. 14:51
 15/23 anonim válasza:
Ez így ennyi, huzogathatod magadnak életed végéig
júl. 5. 15:36
 16/23 anonim válasza:

"Nyugi itt ahogy írtad tényleg gyári munkások és boomerek vannak akik életükben most találkoznak először angol szöveggel és nem tudnak olvasni ékezet nélküli szöveget."

Nem, csak így ez az egész egy igénytelen f@s.

júl. 5. 16:06
 17/23 anonim válasza:

A mi baráti körünk hasonló érdeklődésű. Legtöbbünk intróbb, programozótól könyvelői munkakötökig.

Game-n ismerkedtünk meg.

Páran pedig az egyik youtuber közönségtalálkozóiról csatlakoztak hozzánk.


Amúgy nem kell boomernek lenni, se megkeseredettnek, hogy valakit irritáljon az ékezetek nélküli szöveg.

Nem nagy ügy begépelni.


Nem mindegy, hogy megb_asznak vagy még basznak. Haha (poén)


Közös érdeklődések útján el lehet érni a hasonló embereket, mint jómagad. Persze idő és energia is.


N

júl. 6. 12:37
 18/23 anonim válasza:
munkakörökig*
júl. 6. 12:38
 19/23 anonim válasza:

Simán találhatsz, te vagy a Király.

Ne hallgass ezekre az agyafúrt boomerekre, ők nem feelelik ezt a vibeot amit sugárzol, de én ásom a vibeod u feel me dawg

De most komolyra fordítva a szót tényleg egy csődtömeg boomer itt a válaszolók felexddd nem is értem 30 évesen mit campelnek a tini párkapcsolat kategóriábaxdddd levagytok csúszva túl sok a szünet a gyárba szólok a főninek rövidítsenek rajta

júl. 7. 16:57
 20/23 anonim válasza:

Ez nem a tinibe van

Amugy aki 20 eves mar nem tini

Igy van, ez mar ennyi, jobb ha keresel egy sirhelyet, belefekszel es varod a halalt 20 evesen 😂😂

Nem szamit hogy elotted az elet, szard le nyugodtan 😂🤣

júl. 7. 18:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!