Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kedves, jó humorú, 40-es...

Kedves, jó humorú, 40-es férfiak, van kedvetek barátkozni? Kizárólag barátságot keresek! 44/N.

Figyelt kérdés

júl. 10. 16:15
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
#30 mondja ezt egy olyan "férfi", aki egész mást akart, és sértett önérzetével nem tud mit kezdeni.
júl. 12. 22:38
 32/36 anonim válasza:
Kérdező,az hogy te nem vagy képes normális beszélgetés lefolytatására és ezért a másikat okolod az nem az én problémám.Nem véletlen állt beléd itt sok ember mert látják hogy mennyire számító vagy,részemről ennyi,nem ajánlom senkinek se!
júl. 12. 22:41
 33/36 A kérdező kommentje:

#32 Normális beszélgetés?!

Na, arról itt szó sem volt.

Az elég baj, hogy te normális beszélgetésnek gondolod az általad feltett kérdéseket.

Mindegy is, totál nem érdekel, ki mit gondol rólam, vannak olyan emberek, akikkel el lehet beszélgetni.

júl. 12. 22:45
 34/36 anonim válasza:
Üdvözlet, szeretnék beszélgetőtársnak. Van még szabad hely? 😊
júl. 13. 05:20
 35/36 anonim válasza:

Szia!

Végigolvastam a válaszokat, rendesen belédálltak. De tetszik, hogy kiálltál magadért.

Szívesen beszélgetnék Veled, ha még belefér.

Még éppenhogy 40-es családos férfi vagyok, akinek néha jól jönne egy ismeretlen ismerős, akivel kehet dumálni.

Ha gondolod, válaszolj, aztán kiderül, hogy jók leszünk e egymásnak.

Attila

júl. 14. 17:30
 36/36 anonim válasza:
#35: Ne is haragudj, de ilyen talpnyaló szöveget előadni...
júl. 16. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!