Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kedves, jó humorú, 40-es...

Kedves, jó humorú, 40-es férfiak, van kedvetek barátkozni? Kizárólag barátságot keresek! 44/N.

Figyelt kérdés

júl. 10. 16:15
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
#20: Aki még azzal sem képes megtisztelni a leendő beszélgetőtársait, hogy legalább néhány sorban bemutatkozzon, arról megvan a véleményem.
júl. 10. 23:00
 22/36 anonim válasza:
Én is totál belefaradnék hogy harapófogóval húzzam ki a gondolatait a másiknak. A párom szerencsére magától mesél mindenről. Nagyon könnyű a dolgom vele. Élvezi ha kérdezek, szeretne mesélni, igényli hogy mesélhessen. Rémálom lehet a szingli fiúknak. Együtt érzek velük.
júl. 10. 23:17
 23/36 anonim válasza:
Ha az átlagnál jobban nézel ki és bevállalós vagy az ágyban, írj rám, én is kizárólag barátságot keresek.
júl. 11. 06:26
 24/36 anonim válasza:
A kérdező egy olyan egyszerű kérdésre sem tud válaszolni, hogy szeret e sportolni több, mint fél nap alatt. Nagyon komolyan vehető személy lehet. Bár lehet a mocskos üziket várja meg, hogy körbenyalják, mert kellene az ego tuning, amit az állítolagos "párja2 tuti nem ad meg neki.
júl. 11. 08:06
 25/36 anonim válasza:
Ha Budapestről írsz szívesen ismerkedem. 46F
júl. 11. 08:15
 26/36 A kérdező kommentje:

#24: komoly barátkozásnál nem ez a fő kérdés.

Akinek ez a legfontosabb, az a sportoláshoz keres társat.

A mocskos gondolataidat pedig tartsd meg magadnak, és sportolj!

júl. 11. 20:31
 27/36 anonim válasza:
#24: Na, most jól beléd állt a "kedves" kérdező. Az Isten mentsen meg mindenkit ilyen hisztigép nőktől... Semmit nem ír magáról, hogy mi érdekli őt, de ha megkérdezed, hogy szeret-e sportolni, akkor meg ez a baj, és vergődni kezd. Ha még egy tini viselkedne így, megérteném, de egy felnőtt nő... Szerintem jobban is jártál, hogy nem kezdtél el vele beszélgetni. Csak valahol szomorú, hogy egy felnőtt nőtől mindössze ennyire futja.
júl. 11. 20:54
 28/36 anonim válasza:
#27 Így van, ha valaki nekem értelmesen ír legalább annyit írok neki, hogy "nem szeretek" azt elköszönök tőle és ennyi. De, ha ezt egy 44 éves nőnek, még el kell magyarázni, hogy válaszolni illik az értelmes üzenetekre, akkor baj van ott rendesen. Azért írtam, hogy biztos csak ego tuning kell neki, amit a párjától nem kap meg és itt akarja kiélni magát, hogy mennyi üzenetet kap.
júl. 12. 10:14
 29/36 A kérdező kommentje:

Hellmano: te sporttársat és nem barátot keresel.

Egy baráttal nem sportolni akar az ember, hanem beszélgetni, lelkizni.

Nem is értem, mit gondolsz, majd futás közben csevegünk?

júl. 12. 18:27
 30/36 anonim válasza:
Igazatok volt,a kérdező egy szánalmas "nő" aki csak keres a lapos kapcsolatához pár korabelit akivel esetleg később szépen elkezdhet kalandozni.Sajnos sok ilyen agyalágyult létezik mint ő,aztán ők szoktak sírni itt is gyakorin hogy megcsalják őket aztán semmivel se jobbak,ők is megteszik ha a helyzet úgy hozza!
júl. 12. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!