Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kedves, jó humorú, 40-es...

Kedves, jó humorú, 40-es férfiak, van kedvetek barátkozni? Kizárólag barátságot keresek! 44/N.

Figyelt kérdés

júl. 10. 16:15
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:

Mindenki így kezdi...

Csak barátságot keresek.. Nyilván elég hülyén nézne ki leírva az, hogy kapcsolatot keres valaki, meg olyankor kényszeresen nyomás alá helyezik egymást a felek, mintha kötelező lenne, hogy alakuljon köztük valami..

Így ezzel a barátságot keresek szöveggel kikerülhető ez a kellemetlen szituáció, hogyha neadj Isten nem tetszik fizikailag a másik vagy a fejében nem stimmel valami, akkor elő is lehet rántani a kártyát, hogy az ELEJÉN már leszögezted, hogy B A R Á T S Á G...

Viszont, ha a férfi nem akar semmit, akkor meg sértődés lesz.. Itt gyakorin én már 'barátkoztam' lánnyal.. Tényleg ártatlan beszélgetések, aztán mindegyik átment őrültbe, hogy jajjj találkozzunk, meg jajj akkor ez randi, meg ez meg az meg blablablbablabla..


Csak azt nem értem, hogy ezeket a felesleges köröket 40 felett is játszani kell majd? De tényleg? Nem lehet majd 40+ -osan azt mondani, hogy baszki, keresek valakit, akivel jól érezhetem magam?

25F

júl. 10. 19:48
 12/36 anonim válasza:
Ismerkedni lehet, én sem keresek kapcsolatot. Ha gondolod....
júl. 10. 20:07
 13/36 anonim válasza:
Én ha elmondom itt a lányoknak hogy van párom és tényleg barátság lehet csak, akkor nem írnak vissza. Amelyik lány itt egy fiúval beszél az szerintem valszeg párt keres egyébként. A lányok élvezik, hogy valaki akarja őket, hogy figyelmet kapnak, és szarul vannak, ha teljesen mindegy hogy visszaírnak e vagy sem, mert van más.
júl. 10. 20:13
 14/36 anonim válasza:
A 9-esnek igaza van, ilyenkor azért pár szót írhatnátok magatokról, hogy mi a hobbitok, mi érdekel stb. Miért futtattok le felesleges köröket a férfiakkal? Ja, tudom, a nőknek joguk van ehhez.
júl. 10. 20:14
 15/36 A kérdező kommentje:
13-as kommentelő: nem vagyok már lány, és nem zavar, ha a barátom párkapcsolatban van, mert nekem is van párom.
júl. 10. 20:18
 16/36 anonim válasza:
Tök mindegy milyen nemű az ismerkedni vágyó ember,,abszolut elvárható, hogy a felesleges körök elkerülése végett írjon már magáról pár értelmes mondatot. Nem szeretem, mikor ennyi a kérdés: "Akartok ismerkedni?" Ezek után nem is csoda, ha egy válasz sincs. Persze, lehet mondani, hogy mindent meg lehet kérdezni, de 625-ször már nincs ehhez az embernek kedve. A másik, a nekem mindegy, csak írjon már valaki, ez is számomra kicsit fura hozzáállás.
júl. 10. 20:24
 17/36 anonim válasza:

"13-as kommentelő: nem vagyok már lány, és nem zavar, ha a barátom párkapcsolatban van, mert nekem is van párom."

Hát, én nem írok rád, az én részemről túl kevés az infó, az én időm meg értékes, és nincs időm kihúzni a másikból, hogy mivel foglalkozik, mit csinál, mik a céljai...

Erre annak van ideje, akinek semmi dolga az életében, szóval az ilyen férfiak is fognak írni neked. A nők itt a legjobbak abban, hogy pont azokat fogják ki, akikkel pont nem lesz a legjobb a beszélgetés, és nem hátsószándék nélküli.

júl. 10. 22:00
 18/36 A kérdező kommentje:
Kedves 17-es, azért írt rám több olyan normális férfi, akinek családja, munkája, hobbija van, tehát ne magadból indulj ki.
júl. 10. 22:07
 19/36 anonim válasza:
#16, 17: Az a baj, hogy ezt hiába írjátok/írjuk le, nem jut el az érintettek tudatáig. Pedig igen, mindenki számára célravezetőbb lenne, ha a kérdéseket kiírók legalább néhány sort írnának magukról, de úgy tűnik, ez még a felnőtteknek sem igazán sikerül. Aztán ha ezt szóvá teszed, rögtön jön a sértődés és a hiszti, hogy jó, hogy nem fog már kiadni nyilvánosan magáról mindenféle infót. De aki ennyire belehal abba, hogy le kellene írnia, mégis mi érdekli őt, az annyit is ér.
júl. 10. 22:09
 20/36 A kérdező kommentje:

Aki csak támadási céllal ír, ne fárassza magát.

Nem kötelező senkinek ismerkedni velem, felesleges olyanokat írni, hogy nem akar köröket futni.

Nem is kell.

Biztosan nagyon frusztrált emberek vagytok.

júl. 10. 22:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!