Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sokan a nő-férfi barátságot a...

Sokan a nő-férfi barátságot a hierarchia miatt nem bírják elfogadni? Tehát ha elfogadnák hogy a nőkkel is lehet barátkozni, akkor csorbulna az hogy mégiscsak a férfiak a világ urai.

Figyelt kérdés
2021. febr. 13. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Én azért nem fogadom el, mert egy nő általában nemileg vonz, ami a baráti kapcsolatba nem fér bele. F
2021. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, a szoros barátságba tényleg nem fér bele, de a felületesbe se fér bele? Egyáltalán nem érdekelnek a nő gondolatai, még ha nem is elérhető éppen hozzá hasonlóan szimpatikus férfi társaság? Mert ha érdekel amit mond akkor csak eltereli a figyelmedet a hormonokról. Meg az hogy az embert nem vonzza minden ellenkező nemű. Ilyen alapon nem beszélgethetnél a családtagjaiddal sem.
2021. febr. 13. 14:40
 3/12 alletta ***** válasza:
100%
már miért lennének a férfiak a világ urai? amúgy szerintem lehet barátság férfi és nő között, de csak akkor, ha mindketten tisztában vannak azzal, hogy nem vonzódnak egymáshoz.
2021. febr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem fogadják el, azok a rossz tapasztalat miatt nem fogadják el. Gyakori, hogy az egyik fél elkezd érezni valamit a másik iránt, ami könnyen tönkretehet barátságokat (persze jól is elsülhet a dolog). Szerintem létezik nő-férfi barátság, de azt is meg tudom érteni, aki szerint nem.
2021. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy mindenkinek a férfiak a világ urai (lehet nem írtam teljesen egyértelműen le), csak néhányan olyan pökhendien állnak hozzá ehhez hogy ők nővel nem beszélgetnek nem kerülnek egy légtérbe sem, programra is minek nő a kiszemeltjén kívül. Mintha a párosodáson kívül nem lenne épp elég megbeszélnivaló a világon. Ők olyanok mintha egy kicsit ebben élnének, hogy a nő amit mond az úgysem fontos, a munka a férfiak dolga, és minden lényeges megbeszélnivaló, igazán cool programok is. Tudom hogy nem mindenki ilyen, csak elég sok esetben ezt látni.
2021. febr. 13. 14:49
 6/12 alletta ***** válasza:
100%

még szerencse, hogy tényleg nem mindenki így látja! férfinak is szüksége van néha "lelkitársra" még ha nem is vallja be még saját magának sem. a nők tudnak biztos háttért, nyugodt légkört biztosítani. nem mindenki házi sárkány, vagy hp.

szóval.. nekem elfogadható

2021. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"akkor csorbulna az hogy mégiscsak a férfiak a világ urai."


Azért ehhez már komolyabb lelki sérülés kell egy férfi részéről.

Személy szerint nekem vegyes a dolog,mert meghallgatok szívesen nőket,akikben mélyebb tartalmat látok,a csacsogó energiavámpírokat viszont rühellem.Másrészt meg azért nehéz,mert felüti a fejét a "kémia" szóval többet akarnék(vagy ő)

2021. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem mindig az a nagyobb energiavámpír aki csacsog, sokszor éppen az aki nem csacsog és mindent magában tart, főleg ha épp azt ami másokra tartozna. Vagy csak olyanról beszél ami elterelő jellegű. Csacsogó amúgy férfiben is van, hajjaj :)) le sem lehet lőni némely férfit, muszáj neki beszélnie.

De értem kb mit akarsz mondani, mert tényleg lefárasztja az embert ha a másik túl van pörögve, főleg ha közben a lényeg ki sem derül.

2021. febr. 13. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csacsogó amúgy férfiben is van, hajjaj :))"


Na az is biztos:)

2021. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen hierarchikus gondolkodásmódot követne az illető, inkább hagynám az egészet, akár pár, akár barát, akármilyen nem.

A barátaim mindig azok közül kerültek ki, akik nem helyezték magukat mások alá-fölé-elé-mögé-közé stb., nemtől függetlenül, valószínűleg majd a párom is innen fog (remélem)...

Akik nem fogadják el, az ő nevükben nem tudok nyilatkozni.

2021. febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!