Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mondja már meg valaki, ez...

Mondja már meg valaki, ez miért van?

Figyelt kérdés

Sokszor futottam már ebbe bele, de most extrán sz*rul érintett ,mert jófejnek tűnt a pasi (nő vagyok) plusz még közel is laktunk egymáshoz. Szóval tegnapelőtt rámírt itt privátban, tegnap 3 óráig tök sokat beszélgettünk, mondhatni csapta a szelet, aztán 3-kor "dolga akadt", ami teljesen rendben is van, mondta ,hogy majd jön , na és hát azóta is jön..... eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Azóta nem lépett fel Viberre ahol beszélgettünk, és meg sem kapja amit írtam neki ( egy "szívhez szóló" lehetne gerinces és leírni ,hogy nem akar ismerkedni üzenetet), szóval nem tudom. És ezt nem értem mire jó. Mikor először áradozol a másikról, aztán meg eltűnsz.

Más járt már így itt ? Mi ennek az oka? Miért nem lehet egyenesen megmondani, ha mégsem akar az illető ismerkedni? Én meg szoktam mondani, kapok is érte hideget,meleget, de legalább korrekt vagyok.



jún. 19. 07:50
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Nos idáig nem keresett. Azt gondolom egy nap alatt bárkinek lenne pár perce , hogy életjelet adjon magáról, ha a másik tényleg érdekli. Valószínűleg ő is egy kamus volt, mint a többi. Úgyhogy túllépek. El nem olvastam a válaszokat, mert sok a bunkó és nem érdekel.
jún. 19. 14:55
 32/44 anonim válasza:

Beszéltetek meg bármi időpontot vagy napszakot vagy valami? Ha nem akkor felesleges rágódni.


Ám az én esetemben nem először mondta az illető "10 perc/fél óra és vagyok" aztán faszán ott hagyott fél napra, órákra.


Aztán megbeszéltünk egy filmezést délelőttre...

Meg se jelent.


Nah azóta én ignorálom.


Elmondta ugyan az okokat, ám manapság az ő zsebében is ott az internet... Elég lett volna annyit megtennie "bocsi, majd később vagy máskor", hogy ne várjak rá.


Számomra szimpla barátnak se kell az olyan, aki nem tiszteli meg embertársát.

Nemhogy azon felüli kapcsolatra... Nos alkalmatlan, off.

jún. 19. 15:32
 33/44 A kérdező kommentje:
32. Akkor te értesz.
jún. 19. 15:50
 34/44 A kérdező kommentje:
Na azért valljuk be de tényleg, hogy egy napig nem adni életjelet magadról, az már gyanús. Szerintem. Bár már ha keresne, se válaszolnék neki. Ennyire azért tartom magam, hogyha valaki egy napig le sem sz*r az ott el is vágta magát.
jún. 19. 16:17
 35/44 anonim válasza:
Ha 1 hétig nem jelentkezik se gyanús, mert baszki NEM vagytok együtt, NEM kötelező bejelentkeznie nálad. Nem a tulajdonod, mégha te azt is szeretnéd. 😄
jún. 19. 16:26
 36/44 anonim válasza:
A kérdező már nem foglalkozik vele,ezt mondta pár órája de azóta is még lovagol a témán:).
jún. 19. 16:39
 37/44 anonim válasza:

Megunta a dolgot, nem gondolta komolyan, lett helyette más/jobb, elhalványult az érdeklődése.

Jobb esetben: hirtelen 100 fontos dolga akadt, nincs mindig netközelben, mert nincs okostelója...

jún. 19. 17:30
 38/44 anonim válasza:
Nézzétek, szerintem az egyik legaljasabb módszer kémia hiánya esetén x ideig ömlengeni, majd felszívódni. Volt ilyenben részem, egyébként itt, a férfi (férfi?) rongyosra udvarolt-dicsért-bókolt, majd eltűnt. Nincs baj azzal, ha nem tetszem, de ez így ebben a formájában lelketlenség. Mivel ez már háromszor előfordult, ez nem lehet véletlen. Bármennyire is kiegyensúlyozott vagyok, nem esik jól, ahogy történt a lerázásom, még akkor sem, ha 3-nál több esetben tetszem-tetszettem másnak.
jún. 20. 19:03
 39/44 anonim válasza:
Nos, a nők ebben az esetben legalább kapnak valamit, esetedben x ideig tartó ingyen egó tuningot és figyelmet, szórakoztatást. De fordítsuk meg a képletet, mi van amikor x ideig a nő húzza az adott férfi agyát hogy lehet majd köztük bármi? Udvaroltat magának, a férfi rengeteg energiát belerak, aztán a nő egy ponton vagy bekattan a semmin és veszekedést provokál, vagy szimplán minden ok nélkül eltünik és nem ír többet. Abban az esetben férfiként a befektetett energiádért cserébe kapod ezt a fajta leoltást. Szóval maradjunk annyiban, a nők ebben is inkább az előnyösebb térfélen vannak. Főleg manapság, hogy divat lett ezzel gátlástalanul visszaélni, udvaroltatni hazugságokkal és hitegetésekkel, majd szimplán lelépni.
jún. 20. 19:15
 40/44 anonim válasza:
Lebukott a felesége előtt ;-)
jún. 20. 20:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!