Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mondja már meg valaki, ez...

Mondja már meg valaki, ez miért van?

Figyelt kérdés

Sokszor futottam már ebbe bele, de most extrán sz*rul érintett ,mert jófejnek tűnt a pasi (nő vagyok) plusz még közel is laktunk egymáshoz. Szóval tegnapelőtt rámírt itt privátban, tegnap 3 óráig tök sokat beszélgettünk, mondhatni csapta a szelet, aztán 3-kor "dolga akadt", ami teljesen rendben is van, mondta ,hogy majd jön , na és hát azóta is jön..... eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Azóta nem lépett fel Viberre ahol beszélgettünk, és meg sem kapja amit írtam neki ( egy "szívhez szóló" lehetne gerinces és leírni ,hogy nem akar ismerkedni üzenetet), szóval nem tudom. És ezt nem értem mire jó. Mikor először áradozol a másikról, aztán meg eltűnsz.

Más járt már így itt ? Mi ennek az oka? Miért nem lehet egyenesen megmondani, ha mégsem akar az illető ismerkedni? Én meg szoktam mondani, kapok is érte hideget,meleget, de legalább korrekt vagyok.



jún. 19. 07:50
1 2 3 4 5
 11/44 anonim válasza:
Szerintem meg munkába ment, most meg alszik
jún. 19. 09:40
 12/44 anonim válasza:
Vagy dolga van, vagy megjött a felesége, majd kiderül. Az normális, ha néha egész nap nem ér rá az ember irkálni, vagy nincs kedve, de ha rendszeres, az már gyanús.
jún. 19. 10:01
 13/44 anonim válasza:
Ilyen hisztit leversz 1 nap után, jobb is ha menekül. Még akkor is, ha szeretne tőled valamit. Ha jól járt, akkor észrevette mennyire gond van nálad és menekült.
jún. 19. 10:20
 14/44 A kérdező kommentje:
Nos. Én is dolgozom, emellett 5 percem ha akarom és itt a kulcsszó van mindig arra, hogy megírjam, hogy figyi, nem érek ma rá irkalni, vagy figyi, hagyjuk, mert mégsem, vagy bármi. Ő tegnap hobbizni (nem írom ki mi az nehogy felismerhető legyek) ment délután, tehát nem dolgozni, nem feleségéhez, mert tudom, hogy nincs neki (van közös ismerősünk,mint kiderült,mivel ugye írtam, közel lakunk egymáshoz), csak érdekelt volna, hogy én, aki annyira nagyon megtetszettem neki és olyan cuki muki ,prüntyi müntyi vagyok, miért lettem ilyen módon ignoràlva. Mert csajok , fiúk ,pasik, nők, akármit is irtok, 5 percetek nektek is lenne, hogy megírjàtok, hogy bocs, mégsem, vagy hogy nem értek rá, vagy bármi. És csak azért lovagolok a témán, mert ha amúgy immel ámmal írt volna, meg sem lepne, de majdnem kis túlzással szerelmet vallott, annyira szimpi voltam neki. Szóval nem hisztizek, akinek ez az, hát vele sem ismerkednék, de tényleg 5 perc, de lehet 2 is, hogy megírja,mi a szitu. És máris nem olyan "eltűnős" szaga van a dolognak. Mert volt innen egy srác, aki érdekes mód oda volt értem és írt másnap és keresett napközben és végül össze is jöttünk. És nem kell minden órában kisregényt írni, egyedül a zavaró az, ha nem jelentkezik az illető úgy, hogy elmondása szerint bejövök neki és jófej vagyok és a többi. Na de látom, hogy itt ezek szerint ez a módi és én vagyok régimódi, hogy ha valaki érdekel, azt keresem, mert érdekel.
jún. 19. 10:20
 15/44 anonim válasza:
Manapság ez így megy. Vagy kioffolt, vagy tényleg dolga van. Meg az lehet beparázott. Viszont a kis üzeneteddel lehet le is zártnak tekinti a dolgot, még ha lehetett is volna belőle valami.
jún. 19. 10:30
 16/44 anonim válasza:

Nem mindenki dolgozik olyan helyen, ahol lehet telefont használni!

Másrészt nem csak te vagy a világon, rengeteg egyéb dolga is lehet.

jún. 19. 10:43
 17/44 A kérdező kommentje:

16. Végül töröltem az üzenetet, amit írtam neki.

17. Na ő pont olyan helyen dolgozik, ahol lehet telefonozni. Nyilván nem csak én vagyok a világon, de már sejtem ,hogy ma sem fog és semmikor sem jelentkezni.

jún. 19. 10:45
 18/44 anonim válasza:
Nos szerintem akkor vagy hazudott és csak hülyített, amit nem gondolok túl életszerűnek. Ez nem olyan mint a nőknél hogy udvaroltat valaki magának egóhúzásból, elérte amit akar majd eltűnik, hanem a férfi sokkal több energiát rak bele, nem fog eltünni ha már sínen van. Vagy tényleg az van amit a többség állít hogy nem ér rá, dolgozik, rossz napja van, alszik, hőgutát kapott, akármi. Egy nap telt el, légy türelmes! De van itt még harmadik lehetőség is. Hogy esetleg olyat írtál neki amitől ő szépen meggondolta magát, hogy köszöni ezt inkább nem kéri. És manapság nagyon divatos szó nélkül eltünni és felszívódni, rengeteg nő is csinálja. Szóval igen, akár még ez is lehetséges.
jún. 19. 10:47
 19/44 anonim válasza:
Mindehol azt olvasom, hogy én, én, én. Ő nem te vagy! 2 perc ismeretség után rögtön láncot versz a nyakába és azon hisztizel, hogy nem úgy viselkedik, mint ahogy te elvárod. Felesége sincs, akkor meg mit kell drámázni? Még azt is közölte, hogy hobbizni fog, nem ér rá, nem tűnt el szótlanul a francba, mint ahogy te itt előadod.
jún. 19. 10:47
 20/44 A kérdező kommentje:
19! Azt mondta, elmegy vásárolni meg a hobbija ami, na abba a boltba a haverjàhoz, minek után végigbeszelgettük 2-ig a napot.
jún. 19. 10:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!