Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mondja már meg valaki, ez...

Mondja már meg valaki, ez miért van?

Figyelt kérdés

Sokszor futottam már ebbe bele, de most extrán sz*rul érintett ,mert jófejnek tűnt a pasi (nő vagyok) plusz még közel is laktunk egymáshoz. Szóval tegnapelőtt rámírt itt privátban, tegnap 3 óráig tök sokat beszélgettünk, mondhatni csapta a szelet, aztán 3-kor "dolga akadt", ami teljesen rendben is van, mondta ,hogy majd jön , na és hát azóta is jön..... eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Azóta nem lépett fel Viberre ahol beszélgettünk, és meg sem kapja amit írtam neki ( egy "szívhez szóló" lehetne gerinces és leírni ,hogy nem akar ismerkedni üzenetet), szóval nem tudom. És ezt nem értem mire jó. Mikor először áradozol a másikról, aztán meg eltűnsz.

Más járt már így itt ? Mi ennek az oka? Miért nem lehet egyenesen megmondani, ha mégsem akar az illető ismerkedni? Én meg szoktam mondani, kapok is érte hideget,meleget, de legalább korrekt vagyok.



jún. 19. 07:50
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés...én is hasonlóan nem értem,ahogy te.
jún. 19. 08:17
 2/44 anonim válasza:
Több nővel is ezt csinálják, hogy biztos legyen egy aki vevő, aztán ha több is van választanak.
jún. 19. 08:19
 3/44 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon korrekt.
jún. 19. 08:23
 4/44 anonim válasza:
Velem a nők szokták ezt érdekes módon.
jún. 19. 08:28
 5/44 anonim válasza:
Tehát még 24 óra sem telt el, máris pánikolsz, mert nem ír vissza az, akivel még semmi komoly nincs, csak ismerkedsz. Azért egy csöppet legyél már önállóbb, ne akaszkodj rá ennyire, mert a végén tényleg elriasztod. Lényegében még vadidegen neked, ha jól értem, nem is találkoztatok, csak írkáltatok egymással. Kezdésnek ez tök jó, adj már neki egy kis életteret, majd jelentkezik. Nem kell rögtön azt feltételezni, hogy hülyére vett, csak azért mert ismerkedési fázisban nem ír neked 0-24-ben üzenetet.
jún. 19. 08:28
 6/44 anonim válasza:
Nekem is pontosan az a véleményem, mint az ötösnek.
jún. 19. 08:31
 7/44 A kérdező kommentje:
5! Nem pànikolok. Azt gondolom viszont, hogy tegnap 3 óta annyit írni kettő mondatban,hogy bocsi, nem érek rá, majd írok ha tudok, az nem nagy elvárás úgy, hogy nagyon egymásra voltunk hangolódva. De azért össze nem török, csak én másképp szoktam rendezni a dolgokat.
jún. 19. 08:41
 8/44 A kérdező kommentje:
6! Akkor a válasz neked is szól. Én nem tudom, de ha nekem tetszik valaki, alig várom, hogy kereshessem. De nyilván nem vagyunk egyformák és hála istennek a pasik sem, így tudom, hogy van olyan, aki nem tojik egy napig a fejemre és tűnik el.
jún. 19. 08:42
 9/44 anonim válasza:
Már most úgy viselkedsz, mint egy házisárkány feleség. Nem várhatod el tőle 2 nap írásban ismerkedés után, hogy folyamatosan neked írkáljon, amikor csak csettintesz, ott legyen.
jún. 19. 08:47
 10/44 anonim válasza:

Megkérdezted. Kaptál válaszokat.

Itt 2 vélemény lesz.

Szemét alak, 2 mondatra igazán lenne ideje bármikor. Ill. majd írd, van neki is élete.

Én is nő vagyok, de a 2-at vallom.

Nem kell körbeugrálni, mint egy pincsikutya. Attól még igenis lehet komoly az érdeklődése, hogy nem jelentkezik be naponta.

jún. 19. 08:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!