Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mondja már meg valaki, ez...

Mondja már meg valaki, ez miért van?

Figyelt kérdés

Sokszor futottam már ebbe bele, de most extrán sz*rul érintett ,mert jófejnek tűnt a pasi (nő vagyok) plusz még közel is laktunk egymáshoz. Szóval tegnapelőtt rámírt itt privátban, tegnap 3 óráig tök sokat beszélgettünk, mondhatni csapta a szelet, aztán 3-kor "dolga akadt", ami teljesen rendben is van, mondta ,hogy majd jön , na és hát azóta is jön..... eltűnt, mint szürke szamár a ködben. Azóta nem lépett fel Viberre ahol beszélgettünk, és meg sem kapja amit írtam neki ( egy "szívhez szóló" lehetne gerinces és leírni ,hogy nem akar ismerkedni üzenetet), szóval nem tudom. És ezt nem értem mire jó. Mikor először áradozol a másikról, aztán meg eltűnsz.

Más járt már így itt ? Mi ennek az oka? Miért nem lehet egyenesen megmondani, ha mégsem akar az illető ismerkedni? Én meg szoktam mondani, kapok is érte hideget,meleget, de legalább korrekt vagyok.



jún. 19. 07:50
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
20. Igen, nyilván tegnap 3 óta hobbizik.... Mindegy én ezt már lezártam, ha esetleg írna, majd egy-màsfél nap válaszolok neki.
jún. 19. 10:55
 22/44 anonim válasza:

Nem veszed észre, hogy HÁROM ÓRA beszélgetés még semmiféle kötelezettséggel nem jár? Úgy viselkedsz, mintha legalább is a völegényed lenne, és eltünt volna egy hétre.

Másrészt azt kifejezetten jól teszed, ha nem írsz neki folyamatosan, mert azzal csak agyonnyomod, elriasztod!

jún. 19. 11:00
 23/44 anonim válasza:
De nem érted hogy van élete? Mi van ha a haverral elmentek utána szórakozni vagy inni, és most mondjuk másnaposan dolgozik. Kisebb gondja is nagyobb annál, hogy előző nap írogatott pár órát valami nővel. Majd jön amikor jön, meg majd jön amikor tud! Meg nem is gondolja hogy ilyen rövid távolmaradás után te majd ekkora patáliát csapsz, meg hogy még kiosztanád. Ez nem normális! Neked miért nincs életed?
jún. 19. 11:01
 24/44 anonim válasza:
Szegény srác, jobban is jár, ha "elfelejt" visszaírni. 😅 Ki a fene bírná elviselni, hogy levegőt sem engedik venni. Ez már beteges.
jún. 19. 11:02
 25/44 A kérdező kommentje:
23. Tegnap előtt ismerkedtünk meg délután amit végigbeszélgettünk, majd az estét is és tegnap délelőtt is egészen délután 3-ig amikor dolga volt és azóta se Viberre nem lépett fel se sehova. Ennyi a történet.
jún. 19. 11:04
 26/44 anonim válasza:
Szerintem elég megnézni a kérdező válaszait és gyorsan rájön mindenki miért lépett le a csávó:).
jún. 19. 11:13
 27/44 anonim válasza:
26. De ha ennyit beszéltetek akkor miért nem vagy elégedett, mit követelőzöl még többet? Vagy azt várnád el hogy egész nap írjatok? Az fel se merül hogy esetleg sokalja? Meg mint láthatod neki van munkahelye, hobbija, barátai is. Ha neked is lenne, nem rajta próbálnál csüngeni egész nap, és háborognál hogy nem ír.
jún. 19. 11:20
 28/44 anonim válasza:

Először is sajnálom, ha így jártál, én férfiként futok bele ilyenbe gyakran. Meg abba, hogy egyedülálló a nő, ráírok messengeren, hogy szia, tetszel, van-e kedved ismerkedni (semmi d.ckpick vagy "szia cica, lenyeled? üzenetet nem küldök), erre vagy bannolnak vagy válaszra sem méltatnak.

Ilyen a világ, nem vedd fel, lépj tovább és keress egy olyan férfit, aki normálisan tud veled kommunikálni. Én férfiként teszem ugyanezt. Never give up! :)

jún. 19. 11:46
 29/44 anonim válasza:
Egyszer ugyanígy jártam a férfi oldalról. Megismertem egy nagyon szimpatikus nőt itt, végigbeszélgettünk egy egész napot, telefonáltunk is pár órát már az első este - utóbbi már eleve gyanús volt, mert ennyire nem szoktak ragaszkodni (főleg hozzám). Másnap (hétfő) reggel elalvás miatt késésben voltam a munkából, de mivel a főnökkel is Messengeren egyeztettem emiatt, így aktívnak jelzett. Erre ő (alig 1 nap ismeretség után) számon kért kikelve magából és leírt mindenféle szarházinak, hogy én biztos csak átbaszni akarom, "mint minden csávó" és mekkora egy gerinctelen suttyó féreg vagyok. Beértem a dolgozni, ránéztem az üzenetekre és arcon csapott a valóság... Onnantól valahogy nem volt gyomrom vele ismerkedni, de ezt jeleztem is felé, az ő stílusáig nem lesüllyedve.
jún. 19. 12:26
 30/44 anonim válasza:
#29 vagyok. Mármint "ugyanígy" = így reagált a nő... :)
jún. 19. 12:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!