Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért kerülnek el a lányok.

Magas vagyok, mindig az aktuális divatnak megfelelően öltözködöm, pacek vagyok mindig. Steksz van dögivel, bár én azt mondom, hogy mindig a csaj fizessen első randin, mert így látszik, hogy nem egy golddiger. Üzemanyagot is felezzük. Én nem árulok zsákbamacskát, nem tartok el senkit.

Amit szeretek egy lányban: Legyen alacsony, 90, 64, 93, szőkésbarna haj, kreol bőr, zöld szem, lehessen vele megjelenni, sportoljon heti négyszer, mindig legyenek meg a legújabb ruhái new yorki divat szerint, és legyen saját keresete.

De véleményem szerint csak a belső számít, nem kell elítélni senkit, attól, mert kevesebb, mint más.



2021. júl. 26. 12:52
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nem kopiztam semmit, max engem kopiztak tesvérem
2021. júl. 27. 10:22
 22/26 anonim válasza:
Testvír
2021. júl. 27. 10:32
 23/26 anonim válasza:
Mindent. Mindent rosszul csinálsz.
2021. júl. 27. 14:28
 24/26 A kérdező kommentje:
ugyan ne irigykedj
2021. júl. 27. 15:23
 25/26 anonim válasza:
Azt hittem választ vársz a fő kérdésre, hát megtettem. Ha mégsem, akkor ki se írd a kérdést
2021. júl. 27. 18:36
 26/26 anonim válasza:
Csak szerintem vicces, hogy milyen sokan komolyan vették a kiírást? Lerí róla, hogy poénnak írta ki. Még azt sem mondom, hogy troll vagy kamukérdés. Egyértelmű poén. A megfogalmazás, az ellentmondások, a kérdező kommentjei... Nehogy komolyan vegyétek!
2021. júl. 27. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!