Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy miért kerülnek el a lányok.

Magas vagyok, mindig az aktuális divatnak megfelelően öltözködöm, pacek vagyok mindig. Steksz van dögivel, bár én azt mondom, hogy mindig a csaj fizessen első randin, mert így látszik, hogy nem egy golddiger. Üzemanyagot is felezzük. Én nem árulok zsákbamacskát, nem tartok el senkit.

Amit szeretek egy lányban: Legyen alacsony, 90, 64, 93, szőkésbarna haj, kreol bőr, zöld szem, lehessen vele megjelenni, sportoljon heti négyszer, mindig legyenek meg a legújabb ruhái new yorki divat szerint, és legyen saját keresete.

De véleményem szerint csak a belső számít, nem kell elítélni senkit, attól, mert kevesebb, mint más.



2021. júl. 26. 12:52
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Nehéz eldönteni hogy ez egy vicces kérdés akar lenni (mert annak k**va gyenge) vagy tényleg ennyire ostoba vagy
2021. júl. 26. 13:01
 2/26 anonim válasza:

Huh... Szerintem kicsit magasak az elvárásaid. Pl mit számít milyen a szeme?


Másik pedig lehet, hogy a személyiséged. Én nem akarlak megbántani, csak közlöm veled, hogy aki így beszél azt egy önbizalomhiányos és kicsit taszító embernek tartom, mert olyan mintha állarcot húznál a viselkedésed elé.

Nem kell mindig menőnek lenni, sokkal jobban szeretnek egy őszinte embert, mint aki "nagyon pacek".


Kicsit szerintem próbáld megismerni önmagad, hisz hogyan szeressen bárki is, ha magadat sem szereted?

2021. júl. 26. 13:06
 3/26 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy nem szeretnének, ki nem szeretne...szerintem csak zavarban vannak mellettem
2021. júl. 26. 13:12
 4/26 anonim válasza:
Ha te ezt adod, el is várhatod.
2021. júl. 26. 13:18
 5/26 anonim válasza:
Ezt a trollt.
2021. júl. 26. 13:21
 6/26 A kérdező kommentje:
El is várom. De mégis csak az alja jön.
2021. júl. 26. 13:23
 7/26 anonim válasza:
Mi az hogy a csaj fizessen első randin?
2021. júl. 26. 13:50
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát ne rajtam élősködjön, én vigyázok a forintra érted. Majd kap valamit, ha hosszúba velem marad.
2021. júl. 26. 14:35
 9/26 anonim válasza:
Jaja. Ne élősködjön, meg nő, önálló ember, tud dolgozni. Nem kell őket eltartani, nem tekintjük őket ennyire gyengének meg életképtelennek. Tudnak magukra vigyázni.
2021. júl. 26. 14:38
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát így van. :D mondom, a belső a lényeg.
2021. júl. 26. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!