Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Badoon eddig csak a kövér nők húztak jobbra. Ráadásul valami baj lehet velük, mert a "Nálad mi a kizáró ok?" default kérdésre beírtam, hogy: Kövérség.

2020. szept. 15. 08:27
A kérdező szavazást indított:
Testem nem tetszik
Nem vagyok elég jóképű
Őszinte dolgok magamról (nem keresek komoly kapcsolatot)
A kövérek kizárása az ok, amiért az egészséges súlyúak balra húznak
16 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Az még oké, hogy a túlsúlyosokat kizárod, ez mindenki egyéni ízlésének kérdése. Csak a profilodon ne tüntesd fel az alap kérdéseknél, mert azzal csak magaddal szúrsz ki. Aki nem tetszik vagy csak ignoráld egyszerűen vagy, ha te nem ilyen vagy akkor csak írd meg, hogy "bocsi, de nem szeretnék ismerkedni" aztán elköszönsz és ennyi.
2020. szept. 15. 09:42
 2/8 anonim válasza:

Oké, oké. Nem jön be a kövérség.

De mi nők is emberből vagyunk és könnyen elhízunk (már aki). Szülés után pedig nem ritka, hogy +10-20 kilóval bővülünk.

Ha te kifejezetten kizáró oknak tartod a kövérséget, akkor én az 50 kilommal esélyt se adnék neked, mert tudom, hogy leszek majd én is súlyosabb.

2020. szept. 15. 10:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Leszel súlyosabb. De aki már most szülés előtt is túleszi magát, az utána úgy el fog folyni, mint a Gyöngy (Penge 1 c. film)
2020. szept. 15. 10:51
 4/8 anonim válasza:
Azért remélem te egy 10/10-es pasi vagy, hogy ennyire ráhajtassz a súlyra.
2020. szept. 15. 11:01
 5/8 A kérdező kommentje:

Hogy hányas vagyok, az ízlés kérdése. Bzonyára nem vagyok 10/10 a nők többségének. De adok magamra, rendszeresen sportolok.


Nem csak a vékony lányok tetszenek. Tetszik az izmosabb, és a nőiesebb* is. De akikről szó volt a kérdésben, azok 15-20kg zsírfelesleggel rendelkeznek, és gusztustalan az eloszlás is. Egyszerűen a forma sem hasonlít már humanoidra.

2020. szept. 15. 11:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként levettem a "kövérséget" a kizáró ok leírásából. Nem lett jobb a helyzet :D
2020. szept. 16. 09:40
 7/8 anonim válasza:
A társkeresés nem egy nap alatt történik. Tegnap levetted és ma már azt várod, hogy a sült galamb a szájadba repüljön?
2020. szept. 16. 09:50
 8/8 A kérdező kommentje:
Happen-en van már fogás ("crash"). 3 is. Csinosak, aranyosak és vidámak. ^_^
2020. szept. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!