Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Félek, hogy valamit rosszul...

Félek, hogy valamit rosszul csinálok, és csúnyan fogok kinézni?

Figyelt kérdés
Heti 6x edzek, nagyjából az étkezést is tartom. A mellem megereszkedett, azota nagyon tartok attól hogy elcsúnyulok, megnyúlik a bőr stb. Tudnátok pár nagyon fontos dolgot leírni? Nagyon hálás lennék
2020. szept. 13. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Velem pont ugyanez volt. A mellem elkezdett ereszkedni vagyis kicsit megnyúlt, de pár nap múlva már igazodott a böröm a fogyáshoz. Nyugodj meg nem lesz olyan, de nagyon fontos hogy megfelelö sport melltartót használj!
2020. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem ereszkedett meg a melled, csak a bőr egyelőre ugyanannyi, viszont a zsírszövet alóla kezd eltünni
2020. szept. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Korod? Magasság/súlyod? Ehhez kepest lehet adni tanácsokat. Meg a nemedhez kapcsolodoan, bar a melles tema miatt gondolom nő vagy.

Es hogy mi a celod? Fogyas vagy formasodas vagy tomegeles.

2020. szept. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem kövéren is lógós volt a mellem, és persze hatalmas, de ahogy fogytam, úgy konkrétan egy időben fájdalmas volt, ahogy fogytam belőle, de a bőr még nem követte, és egyre jobban lógott. Azzal segítettem rajta, hogy még éjszakára is felvettem egy lazább sportmelltartót, így volt egy minimális tartás, de nem szorította el a cicimet semmi. A fájdalom megszűnt, és idővel a bőr is alkalmazkodik. Most sem feszes, nyilván nem is lesz az, de szépen visszahúzódott ez is.
2020. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl gyorsan fogysz a bőröd nem követi a fogyást, lassan kell fogyni, ennyi a titok. A mell csak zsír és kötőszövet, arra nem tudsz edzeni, hogy feszes legyen.
2020. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Collagen es hialuronsav sokat tud segíteni a bőr állapotában.
2020. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!