Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen úgymond uniszex hobbik...

Milyen úgymond uniszex hobbik vannak, amiket tini lányok is űzhetnek? (sportokon kívül)

Figyelt kérdés
Szeretnék valami új hobbit, és ha olyan lenne, amit fiúk lányok is csinálnak egyaránt akkor könnyebben tudnék barátkozni az ellenkező nemmel is (nem párkapcsolatot keresek elsősorban). Úgy értem hogy keresnék például valami szakkört a hobbival kapcsolatban. Például van olyan lány ismerősöm aki röplabdázik, onnan ismeri a legjobb haverjait. Én is valami ilyesmi hobbit keresnék, csak én béna vagyok:D Úgyhogy az érdekelne, hogy a sportokon kívül vannak ilyenek?

2021. júl. 7. 20:10
1 2 3
 1/24 anonim válasza:

Hát elég sok van. Most fel tudnék sorolni pár dolgot találomra, de annak nem lenne értelme.

Talán könnyebb lenne segíteni, ha leírnád merrefelé laksz, és mi érdekel.

2021. júl. 7. 20:18
 2/24 A kérdező kommentje:
Pedig pont ez kell nekem, hogy felsoroljatok random dolgokat:) de nagyjából ami érdekel: zene, állatok, sütés, rajzolás
2021. júl. 7. 20:24
 3/24 A kérdező kommentje:
Budapesten élek
2021. júl. 7. 20:24
 4/24 anonim válasza:
Horgászat, műfalmászás, tánc, motorozás, ökölvívás amíg nem próbálod ki, nem tudhatod biztosan, hogy nem tetszik.
2021. júl. 7. 20:30
 5/24 anonim válasza:
Megpróbálhatsz egy zenei alapot össze rakni :)
2021. júl. 7. 20:44
 6/24 anonim válasza:

Válogass innen:

[link]

2021. júl. 7. 21:26
 7/24 anonim válasza:
Tanulj valami hangszeren, ott szerintem ugyanannyi lehet a fiú-lány arány.
2021. júl. 7. 21:53
 8/24 anonim válasza:
Fényképészet, festészet, rajz, esetleg más művészeti ágak?
2021. júl. 7. 22:03
 9/24 A kérdező kommentje:
Már tanulok hangszeren, de azzal meg az a probléma, hogy a mostani tanárom diákjai mind fiatalabbak nálam, és nem is nagyon látjuk egymást, mivel az órák 1 személyesek, mindenki külön tanul. De köszönöm az eddigi válaszokat, várom a további ötleteket:)
2021. júl. 7. 22:05
 10/24 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem válaszolok kicsit részletesebben:

4 köszi, lehet kipróbálom valamelyiket:)

5 és utána mit kezdjek vele? :D

6 köszi, nézelődök

7 neked már írtam, de amúgy jó ötlet lenne:)

8 a művészeti ágak tetszenek, csak nem tudom, hogy hol találhatnék ilyen csoportokat, ahol ezeket tanulják/űzik közösen

2021. júl. 7. 22:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!