Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen úgymond uniszex hobbik...

Milyen úgymond uniszex hobbik vannak, amiket tini lányok is űzhetnek? (sportokon kívül)

Figyelt kérdés
Szeretnék valami új hobbit, és ha olyan lenne, amit fiúk lányok is csinálnak egyaránt akkor könnyebben tudnék barátkozni az ellenkező nemmel is (nem párkapcsolatot keresek elsősorban). Úgy értem hogy keresnék például valami szakkört a hobbival kapcsolatban. Például van olyan lány ismerősöm aki röplabdázik, onnan ismeri a legjobb haverjait. Én is valami ilyesmi hobbit keresnék, csak én béna vagyok:D Úgyhogy az érdekelne, hogy a sportokon kívül vannak ilyenek?

2021. júl. 7. 20:10
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Szerintem minden hobbi uniszex 🤔
2021. júl. 8. 09:22
 22/24 anonim válasza:
Figyi igazából minden uniszex, meg senkit nem fog zavarni, ha esetleg egy "fiúsabb" hobbit választasz :D
2021. júl. 9. 17:33
 23/24 anonim válasza:
szia én is ebbe a cipőbe járok sikerült találni jo hobbit választ előre is köszi
2021. júl. 15. 20:16
 24/24 Judge88 válasza:
Kerékpár, görkorcsolya, jégkorcsolya, gördeszka. Én szerintem ezek amik nagyjából 50 - 50 esek, de teljesen különböző az arány attól függően hogy hol élsz, és hogy milyen társaságra találsz.
2021. aug. 8. 10:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!