Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Milyen úgymond uniszex hobbik...

Milyen úgymond uniszex hobbik vannak, amiket tini lányok is űzhetnek? (sportokon kívül)

Figyelt kérdés
Szeretnék valami új hobbit, és ha olyan lenne, amit fiúk lányok is csinálnak egyaránt akkor könnyebben tudnék barátkozni az ellenkező nemmel is (nem párkapcsolatot keresek elsősorban). Úgy értem hogy keresnék például valami szakkört a hobbival kapcsolatban. Például van olyan lány ismerősöm aki röplabdázik, onnan ismeri a legjobb haverjait. Én is valami ilyesmi hobbit keresnék, csak én béna vagyok:D Úgyhogy az érdekelne, hogy a sportokon kívül vannak ilyenek?

2021. júl. 7. 20:10
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Minden hobbi uniszex, hacsak nem a genitáliáddal űzöd, de arra meg nem biztos, hogy a "hobbi" a legjobb szó...
2021. júl. 7. 22:16
 12/24 A kérdező kommentje:
11 akkor inkább úgy fogalmaznék, hogy az olyan hobbik, amikben a nemek közel fele-fele arányban oszlanak meg:D mert például egy varrótanfolyamon nem sok fiút találsz (persze lehetnek kivételek, de érted)
2021. júl. 7. 22:22
 13/24 anonim válasza:

néptáncon nagyon jó fej emberek vannak, szerintem itt érdemes lehet barátkozni

vagy a gimiben rajzszakkörön

2021. júl. 7. 22:31
 14/24 anonim válasza:
#10 Írj rá szöveget. TIAH, meg a Lil G-nél már csak jobb lehet :)
2021. júl. 7. 22:43
 15/24 A kérdező kommentje:

Mostanra már elég válogatósnak tűnhetek:D De a néptánc nem igazán az én stílusom, régebben próbáltam és nem vált be:(

Rajzszakkörre csak azok járnak, akiket már alapból ismerek valamilyen szinten, de ötletnek nem rossz!

10 és ha van egy komplett dalom azzal hogy szerzek barátokat? 😂

2021. júl. 7. 22:49
 16/24 anonim válasza:
#15 megmutatod nekik (azt remélve, hogy tetszik is), aztán ha bejön az uraknak/hölgyeknek, akkor keresik majd a társaságod (elméletileg).
2021. júl. 7. 22:53
 17/24 A kérdező kommentje:
16 Szerintem ez azért nem így megy:D persze szólj, ha tévedek, és esetleg neked sikerült úgy tartós barátságot kialakítanod, hogy megmutattad egy random embernek a zenédet:p
2021. júl. 7. 22:56
 18/24 anonim válasza:
Fotószakkör. Ha érdekelnek az állatok, mehetsz önkénteskedni állatmenhelyre. Nagyobb menhelyeknél nagy eséllyel nem te leszel az egyetlen önkéntes, szinte mindig fiatalok, diákok önkénteskednek.
2021. júl. 7. 22:58
 19/24 anonim válasza:
#17 Én régebben freestylet nyomattam pár emberkével az utcán, így lettünk többen és többen. Bár ez nem tudom mennyire számítható zenének...
2021. júl. 7. 23:06
 20/24 anonim válasza:
Sakk szakkör, vagy fotószakkör?
2021. júl. 8. 00:08
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!