Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apukánál is normális ilyenkor...

Apukánál is normális ilyenkor az érzelmi hullámzás, vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy velem szórakoznak a hormonok, vagyis nem oké, de ez van. Első harmadban furcsálltam a testszagát, taszított, mostanra ez elmúlt. Nem kívántam egy ideig, de vérzés miatt nem is szabadott együtt lennünk, míg a hematóma fel nem szívódott. Most hol így, hol úgy. Egyszer doromboló kölyök cicaként az ölébe bújnék, ha oda férnék még normálisan persze a csontos kis keskeny csípőjű, fogpiszka combú ölébe (no azért a combja az enyémnél izmosabb és egy hajszállal vastagabb, a csípője kb. mint az enyém terhesség előtt, de ő közel 2m,és ahhoz képest értem 😄, majdnem átfogom a derekát a két kezemmel - mmm, na most rá is éheztem, tessék, tiszta dili vagyok😂), máskor pedig megfolytanám, vagy elsírnám magam, vagy világgá szaladnék tőle, vagy csak pusztán nincs kedvem hozzáérni, hozzá szólni. Igyekszem legalább nem sárkány lenni, de van, hogy a dühömet csak duzzogássá tudom szelídíteni, vagy picit kerülni, míg újra kitisztul a fejem kissé, be ismerem, nehéz most velem, még ha nem is annyira vészesen, mint ahogy ez hangozhat.

Node ő dettó ugyan ilyen! Eleinte örült, majd pánikolt felváltva, amit valahol érthetőnek és bizonyos szintig normálisnak találtam, még ha idegtépő is volt. Mikor még nem szólam neki, hogy fura, taszító lett számomra az alapból semleges, édes-füstös, testes, igazi kreol emberhez illő testszaga (anyai ágról valamilyen mértékben lehet benne egy vonóval, sőt, genetikailag egészen tagadhatatlanul van, mentalitásban semmi), arra gondolt talán megcsalom, vagy egyéb okból hidegültem el tőle, s ezért ő is gyanakvóbb és hidegebb volt velem. Aztán elmondtam, ő is elmondta, és bár nem tudott vele mit kezdeni, talán nyugodtabb lett. Talán, de attól még nyilván némileg frusztrált maradt. Most pedig egyszer bújós, cuki és szeretget, aztán meg éles váltás, és hideg lesz, mint a jég, távolságtartó. Egyszer tervezget, aztán azt mondja ez nem megy neki, befordul, vagy megiszik egy-két sört, kipanaszkodja, és megint minden oké 🤷🏻‍♀️ Néha csak néz rám tágra nyílt barna szemekkel, mintha tőlem várná a választ,hogy képes-e rá, én meg csak simogatnám olyankor, mert szeretném azt mondani, hogy igen, mert bizonyosan, de a hezitálásai annyira összezavarnak engem is.. Egyszer meggyőző, hogy szeret,míg máskor annyira távoli, és félek...

Na meg egyszer le akarja tenni a piát és a cigit, egyszer meg ne mondja meg neki senki mit csináljon, és elvonul haverozni és/vagy kocsmázni - holott senki se tiltotta őt semmitől, és ezek a dacolásai (komolyan azt sem tudom kivel, velem, vagy magával) jobban zavarnak, mint ha (ha nem is minden nap, de heti 1-2x) simán, duzzogás nélkül menne el, és nem viselkedne (legalább ő) úgy, mint egy tinédzser. No meg van, hogy sokszor nem eszik napközben, és mártírkodik, pedig senki nem dugja el előle a kaját, máskor meg kimegy rágyújtani, és egyszercsak meleg kajával állít be mindkettőnknek (hármunknak), és nekiáll zabálni mellettem az ágyban a tévé előtt, és ezt most kiemeltem, de esküszöm, ha a többit nem is, de ezt az éles váltását legtöbbször szóra sem méltatom, úgy megszoktam tőle már. De komolyan, tiszta dilis, legalább annyira, mint én, persze alapból is megérjük a pénzünket, de esküszöm most is vetekszik velem, a hormonális hullámvölgyek közepette.

Másnak is lett a párja vele együtt ilyen szélsőséges és változékony?


2019. ápr. 28. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:

😃 Ezt nem tagadom. Lökött vagyok, de nem a kezelendő eset (látott doki, de nem tudott mit kezelni rajtam, ilyen vagyok, ennyi) , inkább a megszoksz vagy kerüljük el egymást a nyugalom kedvéért eset.

Ismerősök reakciója (csak érdekesség képpen) az esetre az volt, hogy ez teljesen normális, kicsit berezelt, majd összekapja magát mire kint lesz a baba. Szintén az ő reakciójuk, miután meglátták (vagyis felbámultak rá, mert egy szép szál barna legény): hagyd a francba, nagy faszt találsz máshol is! Érdekes minden esetre.

2019. ápr. 29. 10:41
 52/74 anonim ***** válasza:
91%
Tehát összegezve:te terhes vagy, és mentálisan kissé instabil, míg a pasid egy suttyó, piás, bagós cigány, aki szintén mentálisan instabil, de legalább nagy a fsza??? Vagy mi van??
2019. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
88%
Előző, jól összefoglaltad a lényeget 😂
2019. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
86%
56osnak ment a zold kez! 😂 👍
2019. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom mit hordtál itt össze, mert a fél kérdésednél inkább abba hagytam az olvasást, mert baromi, meg unalmas, idegesítő az írásod. Bocs.
2019. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:

Nem tudom ez-e a lényeg, mert nem igazán ez, csak kissé eltértem a tárgytól, de belekötni nem tudok, ez így van. Bár mégcsak félvérnek sem mondanám, igaz ami igaz, némileg kiüt rajta, ezt tényleg csak azért említettem, mert a terhesség miatt zavarni kezdett a testszaga, ami miatt egyszerűen nem kívántam, távolságtartó lettem vele hónapokra, 2-3-ra, ami nem segített a helyzeten. Illetve sok rokonom, ismerősöm issza meg ugyanazt a mennyiséget, családapa is, a különbség annyi, amíg nincs kímélve, senkit sem érdekel. Én a dacolása miatt emeltem ki. Egyszer le akarja tenni, egyszer csak azért is elmegy péntek este leinni magát, hogy neki senki ne mondja meg mit csinál (nem mondta meg neki senki😃, tök bolond meg pára). Követni sem tudom mikor hol tart. Cigi dettó. Evés dettó. Követhetetlen. És valóban, a méreteivel nincs baj, inkább csak nevetségesnek tartom, hogy elképzelni sem lehet, hogy nem ezért vagyok vele, mert magasról teszek rá, ha nem lenne neki sem érdekelne. Na jó, talán. Vagy nem. De semmiképp sem ezért választottam őt. Meg nem is azért, mert barna, vagy jó volt vele együtt inni. Szeretem. Csakhát vannak bogarak. Nekem is vannak. Apámnak kb. 2 mondatot meséltem róla, nem regényeket. Annyit mondott zsák a foltját megtalálta. Tök ugyanolyan hangyásak vagyunk, pont ugyanazok a hibáinak. Bár én a cigit letettem egy időre, de amúgy még abban is. Csak felnyerítettem, annyira igaza volt, s mindezt 5 mondatból kitárgyaltuk. Sajnos ez nekem csak faterral megy. Ő viszont nem tud állást foglalni abban ami most történik. Egyrészt azt látja próbálkozik, én meg túlparázom. Másrészt valóban aggasztó a hezitálása, bárhogy elsülhet, de nem aggódja túl, mert ismer annyira, hogy megoldom az életemet nélküle is, ha kell, akár két gyerekkel is, azért vagyok vele, mert így akarom, és mert egyelőre ő sem akarja másképp. Ha nem akarna velem lenni, leléphetett volna azzal a végszóval, hogy ha nem kellünk neki, úgy értem nem csak én, hanem mindketten, a gyerekkel együtt, a fiúval, akit annyira mondogatott előzőleg, hogy akár, akkor pá, soha többé a szemem elé ne kerüljön, vége van.

Amiért itt vagyok, mert ez mégsem nyugtat meg. Nem látom át a szándékait, érzéseit, nem tudom mit akar. Vagyis tudom, empata vagyok, sajnos tudom mit érez, mert érzem. És ijesztő, baromi ijesztő: ő maga sem tudja. Hát ezért vagyok itt. Az ő bizonytalansága engem is elbizonytalanít.

2019. ápr. 29. 11:20
 57/74 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez inkább írd bele egy Wordbe, mert senkit nem érdekel ez a sok oldalas semmi.
2019. ápr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:
Apámmal volna jó ezt "kitárgyalni" a szokásos 10 mondatos módon, csak messze lakik és sokat dolgozik, váltott műszakban. Ő aztán nem gondol túl semmit. Bagózik? Kit érdekel. Iszik? Miért ne ihatna meg 1-2 sört. Egy tizessel idősebb? Na és? Cigány vér is van benne? Ha nem lop se tárgyat, sem napot, kit izgat, fehérből is van aki megéri a pénzét, nem is kevés. Elhagy? Kibírom. Megcsal? Úgy tökön rúgom, hogy évek múlva is frontokkor emlegetni fogja. Kezet emel rám (erre az egyre mérget vennék, hogy sosem tenné, ha megcsalnám vagy agyonverném sem), kidobó öccse, hypo, egy pár ásó. Lehet elsején fel is hívom. Hátha most is mond valami két mondatos bölcsességet 🤔
2019. ápr. 29. 11:50
 59/74 anonim ***** válasza:
90%
"Ebbű baj lesz more"
2019. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező te kihez beszélsz? Kb senki sem bírja elolvasni amiket írsz, szerintem álljál le. De aki 25 éves létére már a második gyereket szüli valami jött mentnek annak csak a gyerekeit sajnálom
2019. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!