Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apukánál is normális ilyenkor...

Apukánál is normális ilyenkor az érzelmi hullámzás, vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés

Az oké, hogy velem szórakoznak a hormonok, vagyis nem oké, de ez van. Első harmadban furcsálltam a testszagát, taszított, mostanra ez elmúlt. Nem kívántam egy ideig, de vérzés miatt nem is szabadott együtt lennünk, míg a hematóma fel nem szívódott. Most hol így, hol úgy. Egyszer doromboló kölyök cicaként az ölébe bújnék, ha oda férnék még normálisan persze a csontos kis keskeny csípőjű, fogpiszka combú ölébe (no azért a combja az enyémnél izmosabb és egy hajszállal vastagabb, a csípője kb. mint az enyém terhesség előtt, de ő közel 2m,és ahhoz képest értem 😄, majdnem átfogom a derekát a két kezemmel - mmm, na most rá is éheztem, tessék, tiszta dili vagyok😂), máskor pedig megfolytanám, vagy elsírnám magam, vagy világgá szaladnék tőle, vagy csak pusztán nincs kedvem hozzáérni, hozzá szólni. Igyekszem legalább nem sárkány lenni, de van, hogy a dühömet csak duzzogássá tudom szelídíteni, vagy picit kerülni, míg újra kitisztul a fejem kissé, be ismerem, nehéz most velem, még ha nem is annyira vészesen, mint ahogy ez hangozhat.

Node ő dettó ugyan ilyen! Eleinte örült, majd pánikolt felváltva, amit valahol érthetőnek és bizonyos szintig normálisnak találtam, még ha idegtépő is volt. Mikor még nem szólam neki, hogy fura, taszító lett számomra az alapból semleges, édes-füstös, testes, igazi kreol emberhez illő testszaga (anyai ágról valamilyen mértékben lehet benne egy vonóval, sőt, genetikailag egészen tagadhatatlanul van, mentalitásban semmi), arra gondolt talán megcsalom, vagy egyéb okból hidegültem el tőle, s ezért ő is gyanakvóbb és hidegebb volt velem. Aztán elmondtam, ő is elmondta, és bár nem tudott vele mit kezdeni, talán nyugodtabb lett. Talán, de attól még nyilván némileg frusztrált maradt. Most pedig egyszer bújós, cuki és szeretget, aztán meg éles váltás, és hideg lesz, mint a jég, távolságtartó. Egyszer tervezget, aztán azt mondja ez nem megy neki, befordul, vagy megiszik egy-két sört, kipanaszkodja, és megint minden oké 🤷🏻‍♀️ Néha csak néz rám tágra nyílt barna szemekkel, mintha tőlem várná a választ,hogy képes-e rá, én meg csak simogatnám olyankor, mert szeretném azt mondani, hogy igen, mert bizonyosan, de a hezitálásai annyira összezavarnak engem is.. Egyszer meggyőző, hogy szeret,míg máskor annyira távoli, és félek...

Na meg egyszer le akarja tenni a piát és a cigit, egyszer meg ne mondja meg neki senki mit csináljon, és elvonul haverozni és/vagy kocsmázni - holott senki se tiltotta őt semmitől, és ezek a dacolásai (komolyan azt sem tudom kivel, velem, vagy magával) jobban zavarnak, mint ha (ha nem is minden nap, de heti 1-2x) simán, duzzogás nélkül menne el, és nem viselkedne (legalább ő) úgy, mint egy tinédzser. No meg van, hogy sokszor nem eszik napközben, és mártírkodik, pedig senki nem dugja el előle a kaját, máskor meg kimegy rágyújtani, és egyszercsak meleg kajával állít be mindkettőnknek (hármunknak), és nekiáll zabálni mellettem az ágyban a tévé előtt, és ezt most kiemeltem, de esküszöm, ha a többit nem is, de ezt az éles váltását legtöbbször szóra sem méltatom, úgy megszoktam tőle már. De komolyan, tiszta dilis, legalább annyira, mint én, persze alapból is megérjük a pénzünket, de esküszöm most is vetekszik velem, a hormonális hullámvölgyek közepette.

Másnak is lett a párja vele együtt ilyen szélsőséges és változékony?


2019. ápr. 28. 22:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
91%
Jesszusmaris,te regényíró versenyre készülsz? Vagy egy szappanoperában akarsz szerepelni?😲
2019. ápr. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:
Látott már pszichomókus, teljesen normális vagyok, már amennyire bárki az. És járj utána, lehet nem szagolgattál még más bőrszínű embert, vagy tudatosan bárkit, de egy néger faszi elvált azzal az indokkal a fehér nejétől, hogy bontott csirke szaga van, nem én találtam ki. Az izzadság pedig valóban legtöbbször ecethez hasonló szagként van definiálva. Neki más, mint nekem, és ez normális. Eddig nem zavart, de a terhesség 3 hónapra kihozta, most kezd végre jobb lenni 🤷🏻‍♀️ Fura, de ez van.
2019. ápr. 29. 06:33
 23/74 A kérdező kommentje:
Egyébként a vicces, hogy író vagyok, szappanopera meg minek, eléggé az az életem. :/
2019. ápr. 29. 06:34
 24/74 A kérdező kommentje:
És persze nem értem úgy, hogy egy igénytelen disznó, minden nap tusolunk, csak terhesen a szaglás élesebb lesz - vagy várjunk csak, lehet, hogy ezt is csak kitaláltam.
2019. ápr. 29. 06:38
 25/74 anonim ***** válasza:
90%

Szófosónia, ennyit tudok hozzátenni, mert nem bírtam elolvasni ezt a sok fszságot!

Piás, bagós, cigánypereputty +terhes liba, tökéletes páros.

2019. ápr. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:
Egyébként mindketten cigiztünk, és egy kocsmában ismerkedtünk meg, ugyanoda jártunk (mondjuk ő máshova is). Én a piát ahogy terhes lettem, azonnal letettem, a cigit a 12. hétre. Most egyszer gyenge sz#rnak érzi magát, mert ő még nem, máskor pedig lázad (fogalmam sincs ki ellen, mert bár így gondolnám, egyikre sem kérem, csak legalább csökkentse, vagy valami), hogy ő márpedig csakazért sem! 🤷🏻‍♀️
2019. ápr. 29. 06:51
 27/74 anonim ***** válasza:
83%
Mi lenne, ha lefoglalnád valami értelmes tevékenységgel, ahelyett, hogy a párod minden lépését elemezgeted?
2019. ápr. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
78%
Lefoglalnád magad*
2019. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
79%
Huuuu en se tudtam végigolvasni. Nagyon kemény.
2019. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:

Őt is ugyanolyan magyarnak nevelte az anyja (akit szintén annak neveltek), mint ti vagy én. Én az eltérő testszaga miatt említettem meg, az, hogy dohányzik, és épp nem áll a helyzet magaslatán, annak ehhez nincs köze. Már egy éve is mondta, hogy szeretne egy gyereket, ha lehet fiút, mondtam akkor legyen így. Karácsonykor összehozta. Vegyesek az érzései. Nem biztos magában. Magában. Illetve mikor képtelen voltam hozzábújni, mert zavart, felmerült benne, hogy esetleg én nem szeretem, vagy megcsalom vagy ilyesmi, de ezt tisztáztuk. Alapból szeszélyes egy kissé, de most ő is kicsit kifordult magából velem együtt. Nem hiszem, hogy a bőrszínű, vagy az, hogy dohányos, ezt meg is magyarázná. Inkább magában nem bízik, én pedig per pill nem tudom annyira támogatni, amennyire szeretném, sőt, ezzel engem is elbitonytalanít.

De rázzátok csak rá a micsodátokat, ha csak ezért tudtok idejönni, mint az első hozzászóló, bennem meg dédnagyapai ágon szerb vér van, többek között, és teszem azt az anyám mondjuk őket sem bírja, pedig az ő ágán örököltem 😂 Hihetetlen emberek vannak, bele olvasnak, és csak annyit látnak meg, hogy "kreol". Na meg, hogy "kocsma". Igen, megiszik meló után egy, hétvégén 2-3 sört, ahogy rengeteg más magyar férfi is. Na és, sohasem titkolta. Most próbál ebből is visszább venni, de hol sikerül, hol nem. Amivel nincs baj, amíg próbálkozik, nem én drámázom túl, hanem ő. Mikor veszít magával szemben, közli, hogy ő egy szánalmas alak, pedig nem az. Ha az lenne, sz#rna az egészbe. Csak néha nem tudom már miből motiválja, most én sem viselem ezt olyan könnyen.

2019. ápr. 29. 07:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!