Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-40 hetes kismamák, hogy...

36-40 hetes kismamák, hogy vagytok? Mit éreztek? Vannak már fájásaitok? Várjátok a szülést? Milyen előjeleitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:31
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia!

Én tegnapelött töltöttem a 36.hetet.Idáig jóslóim nem voltak,csak inkább néha kellemetlen érzések:-).A szülést nagyon várom.Igazából félelmeim nincsenek,én úgy vagyok vele,hogy minden nő kibírta,és ha kell fájdalmat is tudnak csillapítani.Egyébként jövő héten megyek ultrahangra,de a doki mondta hogy semmi előjele annak,hogy korábban szülnék.Még minden zárva:-).

Mindenkinek könnyű szülést kívánok!

2010. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Neked is könnyű szülést:)
2010. jún. 24. 12:22
 13/15 anonim ***** válasza:
én ma töltöttem be a 39. hetet, jóslóim vannak, de más semmi! már várom a végét, mert már egyre nyügösebb vagyok :(
2010. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tegnap délelőtt elment a nyákdugó, most pedig pár órája beindult a hasmenés, de még görcseim nincsennek. 38 hetes és 4 napos vagyok és az orvos kedden azt mondta, hogy most már bármikor megszülethet a baba. Már én is nagyon várom a végét. Ezt a bizonytalan várakozás nem kedvelem.
2010. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Megértem, annyira jó lenne tudni, hogy mikor lesz a napja.

Én szerintem még a nyákdugót sem ismerném fel.

2010. jún. 25. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!