Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetes kismamák, hogy...

35-36 hetes kismamák, hogy vagytok? Keményedik már a pocakotok, esetleg vanak jósló fájásaitok? Előtej van? Aludni tudtok? Vizesedés, vérnoymás?

Figyelt kérdés

Nekem nincs keményedés, se jósló. Vagy csak nem ismerem fel???

Előtejem néha van egy-egy cseppnyi, de van, hogy egy hét is eltelik és semmi nem jön.


Aludni nehezen tudok, főleg a fordulás megy nehezen. A legkényelmesebb hanyatt, de azt meg nem szabad...

A bokám kb. 4 napja vizesedik, de ha sokat iszom és felpolcolom, akkor enyhül. A vérnyomásom alapból magas volt, gyógyszerrel kordában lehet tartani, de az is egyre nehezebben megy.


2010. ápr. 18. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amint látod, az alvás nehezen megy. Ma vagyok 36 hetes. Se jósló, se keményedés, se előtej. Alig híztam, de a kezem vizesedik. Nekem pont hogy arra megy le, hogy nem iszom sokat. Cukros, szénhidráttól nagyobb. A közérzetem is sokkal jobb, mint az első 6 hónapban. Nekem az szörnyű volt. A méhszájam 32. héttől 2100, azelőtt az elejétől 2000 volt. A bébim 3kg most. Kíváncsian várom a fejleményeket :)
2010. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már 32-ik héttől 1100-as vagyok szóval én pihenek. Babócánk kb 3500g-os.. de már alig várom hogy megszülessem és a karjaimban tartsam. Haskeményedés még nemigazán van, de 3x2 Magne B6-ot szedek. Az alvás nekem is gázos, mert én mindígis hason aludtam,ami már egy ideje nem megoldható. Könnyű szülést és minden jót =) 36+3
2010. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én ma töltöm a 36.hetet.Jól vagyok,aránylag,jóslóm még nem volt,előtejem sincs,keményedések vannak,de igazán nem tudom megkülönböztetni,mert szinte mindig feszes a hasam.Iszonyatos bőrviszketésem van viszont pár napja,hiába kenem ,semmi nem használ:-(Kiváncsi lennék mekkora lehet a baba,nem tudom lesz e még uh?Jó volna tudni.Ma megyek nstre.
2010. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hu, de nagy babáitok vannak. Az enyém pici lenne vajon? A 32. héten lett lemérve, akkor a becsült súlya 1950 gramm volt. Ma vagyunk 35+4 hetesek.

Én szerdán megyek CTG-re, de ott csak a baba szívhangját figyelik, semmi egyebet. Az "utolsó" uh 36+5 hetesen lesz.

2010. ápr. 19. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:

szia.35+5 hetes vagyok.a vizesedés nekem a 23. héten kezdődött,és azóta van folyamatosan,szerencsére nem súlyos.az alvás nagyon nehezen megy,kb 3 órába telik mire elalszok,aztán óránként felkelek pisilni.egyik oldalrol a másikra fordulás nehéz,görcsökkel jár.nyilal meg szúr a hüvelyem főleg mikor megyek.jóslóim és keményedéseim még nincsenek.vérnyomásom kicsit magas,vizeletem rendben.a babám a 32 hetes uh-on volt 1700 gramm.előtejem nincsen.

boldog babavárást mindenkinek,és kitartást,már nincsen sok hátra.

2010. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Egyáltalán nem kicsi a babád!!! A 32. héten nekem is pontosan 1950g volt! De 4 hét itt már sok idő! Sokat hízik, hetente átlag 200-250g-ot simán. Szóval mire mész az utolsó uh-ra már a Tiéd is 3kg körül lesz! :)
2010. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
neizgulj! az én babám nagy =) ma már megint volt jóslóm.. de még várnom kellene.. súlya miatt nem lenne gond (3500g) de időben még várhatna 36+3 hKm
2010. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy az én babám is akkora lenne? Na majd kiderül, izgatottan várom. Azért 4-5 kilós babától félnék kicsit... mármint mire eljön a 40. hét megnő akkorára is, nem? Így is félek, hogy fog kiférni! :)
2010. ápr. 19. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!