Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39hetes kismamik hogy vagytok?...

39hetes kismamik hogy vagytok? Vannak már fájásaitok?

Figyelt kérdés
én ma vagyok 39+2 de még semmi jele a szülésnek.első baba és kisfiam lesz
2011. júl. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 39+1 de nem sok jele van, hogy a mi kisfiunk is szeretne kibújni(első). Ma éjszaka éreztem először, hogy fáj a derekam. Meg szerintem kicsit lejjebb van már a pocakom is. Úrrá lett rajtam pár napja a fáradékonyság is, már nem alszom olyan jól (sűrű pisilés- néha csak inger- fáj a forgóm, ha sokat fekszem az oldalamon, illetve ha felébredek, az agyam zakatol a babán, a szülésen, mindent elintéztem-e....)Ezt leszámítva, sehol semmi. A méhszáj is 2100.


Könnyű szülést, minden jót nektek

2011. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedden leszek 39 hetes. Igen faj tegnap ota a baba mozgasa, nyomja a fejecskeje a mehszajamat, de mar kb. 1 honapja, neha lepni sem tudok, csak tegnap ota mintha meg jobban nyomna. A hasam mindig is lennt volt, a labam mar nem tudom osszecsukni ha ulok :-) Tegnap a derekam is fajt, az mara elmult. Kislany lesz, masodik baba. A kisfiunk 20 honapos.
2011. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja a fiammal semmi sem volt, 40+6 napra programozott csaszarral szuletett a nagy sulya es fokent a szeles vallacskaja miatt. Ilyen fajdalmakat nem okozott, mint ez a kiscsaj.
2011. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok 39+6 napos,nekem is csak 1-2 fájás van néha,de csak nagyon gyengék.A nyákdugóm már elment,holnap megyek a dokihoz, és kitaláljuk mi legyen.már nagyon nagyon várjuk,de nem nagyon akar indulni a kis kukis.tegnap sétáltam egy órát,takarítottam 3 órát,ablakpucolás,ágyneműhúzás,minden..ma egy kis lépcsőzés..de semmi..most vettem egy jóó meleg fürdőt,megittam a málnalevél teám..és megint csak várunk,mint tegnap..:)

homeos bogyókat,málnalevél teát használtok?

2011. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elotted irtam, en semmit sem iszok, nem szedek bogyokat. De mindennap setalok a fiammal, emelgetem is ha kell (12kg kb.), takaritgatok.
2011. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!