Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36-40 hetes kismamák, hogy...

36-40 hetes kismamák, hogy vagytok? Mit éreztek? Vannak már fájásaitok? Várjátok a szülést? Milyen előjeleitek vannak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 14:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én szerdán kezdem a 36 hetet, már 26 hetes ota nyitva vagyok, teghnap és ma voltz kicsi görcs, keményedések napi 5 kb már 2 hete. össze vagyok pakolva a dokim szerint 32 hétre szülök, veszélyeztett vagyok, igy örülök hogy birom még. még pont 30 nap van vissza, de ha most kibujna az se lenne baj.. félek kicsit a fájdalomtol, de már várom is, bár ugy érzem ugy elrepültek ezek a honapok.. nagyon hamar sajnos..

35

2010. jún. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én tegnap töltöttem a 36.hetet, már nagyon várom a végét. Csüt-n voltam dokinál,2111 a méhszájam, azt mondta, bármikor beindulhat a szülés.

1.babámat 35.hétre szültem, vele is nyitva volt már hetekkel előtte a méhszájam. Aznap voltam dokinál,és akkor is mondta,hogy készüljek fel, előbb fog születni. Egész délután ezen agyaltam,hogy vajon mikor,hogy fog beindulni a szülés, erre este,10ó-kor,mikor lefeküdtem, elpattant a burok, elkezdett folyni a víz. Sztem,ha nem mentem volna dokihoz aznap,vagy legalább nem ijeszt meg, nem szültem volna meg. Persze ezt nem lehet tudni.

De most is féltem csüt-n,hogy mit mond, vagy hogy nem járok-e ugyanúgy,mint 4 éve.

Annyira bennem van az az érzés, ahogy beindult, minden pillanatban úgy érzem szinte,hogy pattan a burok.

Ez a várakozás elég rossz, vagyis nem jó szó rá,hogy rossz, csak már jó lenne túl lenni rajta.

2010. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok az elsö válaszolo, én isa nyitva vagyok a 26 hét ota, holnap töltöm a 36. hetet, ha doki megnézett majd irok hogy mit mondott.

és kedves második 35 hétre szültél, mekkora volt a baba? nem volt gond?

2010. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok, egy ujjnyira nyitva. Mi a héten szülünk. Keményedések vannak és itt ott jóslók. Szüléstől nagyon félek, de nagyon várom már.
2010. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok, az volt az első kérdésem a dokitól, mikor kibújt a kislányom, hogy nagyon pici? De szerencsére minden rendben volt, 2870g volt és 50 cm. Féltem, hogy koraszülött osztályra kerül, de nem, végig velem volt, pár nap után rendesen hazamehettünk, ezek szerint érett volt. Arra gondoltam (így utólag persze, hogy minden rendben volt vele), hogy jobb is talán,hogy megszületett,mert ha végig húzzuk, jó nagy baba lett volna. Így 3óra alatt túl voltunk a szülésen, könnyű volt és gyors.
2010. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

elsö vagyok

kérdezö miért nem irsz hogy vagy te?

a 33. hetes már 2800 gr? az szép nagy. a barátnöm idöre szült napra pont és 2650 gr lett neki, kiváncsi vagyok nekem mit mondankl, holnap megyek a 36 hetes uh-ra, majd lehet ott megijdek, és a doki megnézi azt is hogy mennyire vagyok nyitva. már 5 hete nem nézett akkor 3110 voltam

2010. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én jól vagyok és elméletileg már vannak jóslófájásaim(mivel az első baba, így csak a sötétben tapogatózom). A szüléstől félek, de nagyon várom, hogy végre meglássam kicsi fiam:)

A jóslóim, még rendszertelenek, de már 3 napja vannak.

2010. jún. 23. 07:45
 8/15 A kérdező kommentje:

14:26-es válaszoló

honnan tudod, hogy a héten szülsz?

2010. jún. 23. 07:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia, én kedden voltam 36 hetes. Tegnap volt meg az utolsó uh, ahol 2900 gr-ra becsülték a kislányomat. Még nem vagyok nyitva, pedig már a 30. héttől elég kellemetlen jóslófájásaim voltak/vannak. Tegnap volt nst vizsgálat is, ami már mért összehúzódásokat.

Az első lányommal nem volt ennyi keményedés és fájás, mégis nyitva voltam már kb. a 24. héttől. Ehhez képest időre született, a 40. héten 3650 gr-al.


És igen, várom már a szülést. Még 26 nap. :-)

2010. jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

:) Én is már visszaszámlálok és reménykedek, hogy kicsivel hamarabb jön, mert már nagyon várom! Első baba lesz nálunk.

Nagyon szeretném már megölelgetni.

2010. jún. 24. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!