Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség idején milyen...

Terhesség idején milyen bugyit érdemes hordani? Vagy az nem számít semmit hogy éppen tanga vagy telibugyi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én el sem tudnám viselni magamon a mamabugyit! A hideg is ráz tőle. Persze a tanga sem a legegészségesebb, de én annál maradtam.
2010. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a francia bugyi vált be.
2010. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen a tanga mindenképp kerülendő, mert összeköttetést csinál a végbél és a hüvely között (egyébként is, de ilyenkor fogékonyabb az ember a fertőzésekre)
2010. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igazat adok ugyan az utolso valaszolonak, viszont nekem csak az jon be miota noni kezdett a hasam, a leheto legalacsonyabb dereku,mert a tobbi minden nyomta a pocim es zavart, akkor is ha rendes bugyi volt es nagyo laza volt. nekem a tenga a kenyelmes, az nem zavar. de mindenkinek mas, van akit nem zavar a gumipant, engen nagyon zavar. 20+4hkm
2010. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is francia bugyi vált be,én azért is szeretem,mert ugye a terhesség során megnövekedik a hüvelyi váladék mennyisége,és én használok tisztasági betétet. Ebbe a fajtájú bugyiba kényelmesebb a betét viselete mint a tangába. De kinek melyik fajta jön be kényelmi , vagy megszokás szempontjából. Ha viszont aranyered lesz a terhesség alatt ami elég gyakori, akkor szerintem nem szerencsés a tanga bugyi. Boldog babavárást kíván egy 23+2km

2010. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Neked is boldog baba várást:)

2010. jún. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!