Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt halottam, hogy a terhesség...

Azt halottam, hogy a terhesség kb. közepétől nem célszerű tanga bugyit hordani hanem csak a rendeset! Ez igaz? Ha igen mit befolyásol?

Figyelt kérdés
2008. jan. 3. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyen kitételről nemigazán hallottam. Én mondjuk sose hordtam, mert nekem kényelmetlen viselet, a terhességem alatt meg akkora lett a hasam hogy igen meg kellett választani a kényelmes fehérneműt, hogy sehol ne szorítson. Szülés után meg úgyis rendes bugyi kell a legalább 4 hétig tartó gyermekágyi vérzés miatt.
2008. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm sem kívánta a tangát terhesen, meg azóta sem, furcsa is volt:-) Én most, télen vagyok terhes, és ilyenkor én is franciát hordok, kényelmesebb meg melegebb. Szerintem, amíg nincs gondod a tangával, nem vág, nem kényelmetlen, és a folyásban sem kényelmetlen-ha van, hord nyugodtan. VAnnak hasas kismamabugyik is tangában:-)
2008. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt kényelmetlen lesz. másrészt amúgy is a tanga könnyebben okozhat fertőzést, mert használatával (ide-oda dörzsi,túl vékony)a végbél felől a hüvelybe juthatmak a bacik amik amúgy a bélben normálisan vannak jelen.Ez nemcsak terhességnél, de amúgy is gondot okozhat.Ezért nem ajálják.De van akinek soha semmilyen gondot nem okozott.Hidd el neked is kényelmesebb lesz a rendes pamutbugyi.
2008. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valahol azt olvastam hogy mivel a tanga jelentősen bevág, és a és ugyebár csúszkál is valamennyire, olyan baktériumokat szállít a végbél és a hüvelybemenet között, amik fertőzést okozhatnak, és esetleg ha nem veszi észre a kismama, akár a kicsit is veszélyezteti. Tény, hogy a terhesség alatt a hüvely kémiai összetétele másabb mint előtte, érzékenyebben reagál a bacikra, mint alapesetben.
2008. jan. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves korom óta tangát hordok.A sport miatt fontos volt,mert sokkal szabadabb mozgást biztosított,és nem csúszkált ide-oda.Soha nem kaptam el tőle semmit.(Azt nem mondanám,h nem tudtam róla,mert rendszeresen nődokihoz jártam babó előtt is.)A végére ténylegérdemes beszerezni egy-két tundrabugyit,de azt a vérzés miatt.Szerintem hordd ameddig kényelmes!Én is azt teszem,és még nem vettem észre,h rossz lenne.Majd,ha szorít és kényelmetlen,akkor veszek nagyobbat,de az meg trundra lesz már.(Amúgy én a 100%pamut tangákat hordtam mindig is,mert azok a legkényelmesebbek,és elég nagy a nyúlásuk,így nem szorítanak.)
2008. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!