Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tanga vagy sima bugyi terhessé...

Tanga vagy sima bugyi terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Én eddig tangát hordtam napközben, éjszakára simát alvósnak, de pár napja kényelmetlennek érzem a tangát, így napközben is simát hordok. Más is járt így?
2009. jún. 17. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen mindegy, hogy tanga vagy sima. Azt viseld, ami kényelmes! Én még mindig csak tangát bírok hordani 33 hetes terhesen is.
2009. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a terhesség elején, még én is tangát hordtam, de ahogy nőtt a pocim, nem bírtam elviselni. szorított, kényelmetlen volt, nyomta a hasam alját, így váltottam a normál bugyira. és teljesen hozzá is szoktam, főleg utána jó is lesz, mert szülés után úgy is ""mama bugyira lesz szükség egy ideig a vérzés miatt.

üdv. 37 hetes kismami

2009. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Miert kell ilyet kerdezni,hat te erzed,hogy neked mi a jo nem?
2009. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak alváshoz,és az utolsó hónapban viseltem sima,azaz olyan franci jellegű pamut bugyit
2009. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt viseld amelyik számodra kényelmes,ha ez a tanga akkor azt,ha ez a sima bugyi akkor azt.Mondjuk a szülés után úgyis nagy bugyit kell viselned a vérzés miatt.Én még tangát hordok,de a lányommal sima bugyit hordtam a terhesség elejétől.Most a fiammal még nem hordok sima bugyit,mert még kénylemes a tanga.

Boldog Baba várást!

23+4 hetes kismama

2009. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én előtte is és a terhesség alatt is tangát hordtam csak(igaz nyáron volt nagy pocim így a meleg miatt is kényelmesebb vol:DSzülés után viszont csak sima bugyit tudtam felvenni(gátmetszésem is volt),kb.6hetes volt a kisfiam mire visszatértem a tangához:)

9hós manó anyuja

2009. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szia! A tangát nem igen ajánlják, márcsak az aranyér kialakulás miatt sem. Ha teheted kerüld....
2009. jún. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tangát hordtam 26 hetes koromig, e mikor bekerültem a kórházba egy kicsit letolt a nővérke, azt mondta ilyenkor felejtsem el a tangát nem kismamának való, ráadásul pont felfázás miatt kerültem be, meglehet szokni a sima bugyit,

Boldog babavárást,

32 hetes kismama:)

2009. jún. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is tangát hordtam idáig,viszont most már kényelmetlen,váltottam.Én a kórházba mondjuk nem is vinnék mást,mint rendes bugyit,tuti hogy kényelmesebb,mit a tanga.És ez itt most nem a divat helye.

Üdv:33 hetes kismami

2009. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindenki hordja ami neki kényelmes, és tényleg nem most kell a divatot követni.
2009. jún. 17. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!