Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy bajt csináltam? Olyan...

Nagy bajt csináltam? Olyan nagy lelkiismeret furdalásom van.

Figyelt kérdés
11 hetesen tegnap szexeltünk először a férjemmel. Már volt két vetélésem, most utrogestant szedek, de már nem bírtuk. Semmim nem fáj, de ugye tényleg nem lett baja a babának!? Lecsesző válaszokat ne küldjetek!
2010. máj. 25. 07:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha a dokid külön nem tiltott el a szextől, akkor ne aggódj, nem lesz semmi baj. Ha bármi gondot okozott volna, hogy együtt voltatok, már utána érezted volna, hogy baj van, úgyhogy valószínűleg a kicsit nem zaklatta fel a dolog. Azért szerintem beszélj a dokiddal, és tisztázzátok, hogy mit szabad, és mit nem. Boldog babavárást!
2010. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
És jól esett? Bummm. Ha nem a kámaszutrát szeretnétek végigvenni, és nem vagytok vadak még a 40.hétig is lehet, ha jólesik.
2010. máj. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Én is utrogestant szedtem, nekem a dokim azt mondta amikor el kezdtem szedni, hogy egy hétig nem lehet szeretkezni,de utána igen! Nyugi semmi gond nem lesz! :o)

Boldog baba várást!

2010. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sem lesz semmi gond, főleg, hogyha finoman csináltátok:)))

36 hetes kismami

2010. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha volt két vetélésed, remélem, ez nem azzal végződik. Ha netán mégis, akkor gondolom nem fog vigasztalni a tudat, hogy de legalább jó volt...

Szóvl én nem tudlak megérteni, de te tudod.

Egymás kényeztetésének van olyan módja is, ami nem jár közösüléssel, a vágyak kielégitésére viszont tökéletesen alkalmas. Mi a baj ezzel, hogy nem lehetett igy megoldani???

2010. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát, mi épp ezért nem szexeltünk a 16. hét előtt. Akkor már nem kellett szednem az Utrot, és a méhlepény is készen van, táplálja a babát...

Nekem is volt 1 vetélésem, és a dokim nem tiltott el a szextől.

De egyszer nekiláttunk a 10. héten, és azt mondtam, nem élném túl, ha mégegyszer megtörténne... Nem bocsánaték meg soha magamnak. És ha nincs utána vérzés, sem görcs, akkor is: kegyetlen sz@ar az az érzés, amikor várod, várod, idegesen, hogy lesz-e valami, vagyis ugye nem lesz semmi?..., ennyit nekem egy kettyintés sem ér meg.

Ettől az érzéstől kíméltem meg magam, ami most épp benned van. És nem bántam meg.

Az egész terhesség alatt 4-szer voltunk együtt, elég is volt. A baba itt van, és él, és egészséges.

40 hetes kismama

2010. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Na két utolsó válaszoló, jó volt, nyomassátok csak benne a bűntudatot, hadd stresszeljen utólag ezerrel, az sokat fog használni a babájának! Lehet, igazatok van, de nem hiszem, hogy bárki megértést kért volna, inkább megnyugtatást. Ha megnyugtatni nem tudjátok, akkor miért idegesítitek? Hozzáteszem teljesen feleslegesen, hiszen eső után köpönyeg!

Kérdező, beszélj a dokival, szerintem biztosan nem lesz baj, és ha a doki azt mondja szabad, akkor hajrá, inkább rá hallgass, mint ismeretlenekre!

2010. máj. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Azért, kedves válaszoló, hogy rámutassak: a szex nem csak a közösülésből áll, meg lehet ezt oldani máshogy is és nem olyan veszélyes, mint amit most műveltek. Szerintem ezért érdemes volt válaszolnom.

Neked viszont kár volt, hasznosat tőled nem tudtunk meg, már bocs. Ajánlom figyelmedbe az alábbi szabályt: "Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!"


A kérdezőt a kérésének megfelelően nem csesztük le és ő ezt nem is kifogásolta. Ne akarj pápább lenni a pápánál, ha kérhetlek...

2010. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi is sexeltünk utro mellett, de én nem paráztam annyira, mert tudtam hogy nincs mit! Alig volt benne, ezért is! Na meg figyelgettem magam, és nem volt semmi utánna, se vérzés, váladékozás, semmi! Nyugodt légy! Ha a dokid nem tiltott el tőle, akkor csak nyugodtan, de finomam!
2010. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jövő héten megyek a dokimhoz, akkor majd rákérdezek. Egyébként nem volt durva szex, és csak alig volt bent. Egyébként máshogy hogy csinájuk, hiszen itt maga az orgazmus okozhat vetélést nem?

Amúgy meg az első 2 vetélés azért volt a 7. héten, mert üres volt a petezsák, szóval ki sem fejlődött a baba. A 10. héten már 39 mm-es volt, ezért gondoltam, hogy nem árthat a szex, ha a doki sem tért ki rá külön, hogy nem szabad.

2010. máj. 25. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!