Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezen tünetek alapján lehetek...

Ezen tünetek alapján lehetek terhes? Lent

Figyelt kérdés
Rendszeresen szedem minden nap a fog. gátlót. Esetleg 2 óra eltérés van az időpontok közt. Egy ideje gyakrabban vizelési ingerem van, de nem sokat pisilek. Hőemelkedésem is van, de ez attól is lehet hogy allergiás vagyok és kicsit be van gyulladva a torkom. De ez utalhat terhességre is?
2010. máj. 3. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a tabit jó lenne kb ugyan abban az időben bevenni! De szerintem ha már 1 jó ideje szeded a gyógyszert akkor nem lehet gond!!! De ha meg akarsz nyugodni vegyél 1 tesztet és csináld meg!!! Nem lehet a sok pisilés és a hőemelkedés felfázástol??Vagy valami hugyuti gyulladástol?!
2010. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem csinálj egy tesztet!
2010. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! szerintem is csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért a reggeli első pisiből, hogy biztos legyen az eredmény! :)
2010. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy szimpla megfázás/felfázás.Ennyi.
2010. máj. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!