Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy elmentem ma...

Normális, hogy elmentem ma dokihoz, de meg sem vizsgált, csak az elmondott tünetek alapján felírta a gyógyszert?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok, mondtam neki, hogy semmi extra túrószerű folyásom sincs, meg nincs kellemetlen szaga, csak viszketek.

Erre mondta, hogy a nagy melegben az emberben könnyebben elburjánzik a gomba, szóval öltözzek úgy, hogy ne fülledjek be. Kérdezte volt-e már ilyen panaszom, mondtam nem, erre mondta a canesten kúpot, hogy azt vegyek, meg kiírt egy pimafucin nevezetű krémet, hogy azzal kenjem magam, meg mondta, hogy babaszappannal mosakodjak.

Mondjuk itt is mindig a canestent olvasom...szóval biztos jó az, de a krémről még nem hallottam.


2010. júl. 26. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

semmi kenetvétel semmi tenyésztés semmi vizsgálat.... ajjaj!


menj el egy másikhoz is mert ez nem normális hozzáállás az ő részéről...- szerintem -

2010. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

ettől tartottam...

oké, ha elmegyek másikhoz, akkor addig ne is vegyem meg a krémet meg a kúpot?

2010. júl. 26. 11:44
 3/21 anonim ***** válasza:
addig ne!!!
2010. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez durva, hogy meg se vizsgalt. Volt egy ismerosom aki terhesen ment a nodokihoz, csak 1-szer az elejen vizsgalta meg lentrol. Utana vegig akar hanyszor ment csak UH-t csinalt. Ha nincs panaszod eleg az UH is, de hogy meg ezen se nezzen meg ez azert durva, foleg panasszal egy normalis vizsgalat sem artana.

Menj el egy masik dokihoz is. Ezt azert kene tudja egy orvos, hogy gyogyszert csak ugy talalomra nem lehet felirni.

Szep napot. Udv:)

2010. júl. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok!

Addig tenyleg ne, de minel hamarabb menj egy masik dokihoz.

2010. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
és mondja, hogy már voltam dokinál, ezt meg ezt írt ki, csak nem vizsgált meg?
2010. júl. 26. 11:47
 7/21 A kérdező kommentje:
*mondjam
2010. júl. 26. 11:48
 8/21 A kérdező kommentje:
jaj de kivagyok most...miért nem nézett meg....ááá....semmi kedvem másikhoz rohangálni...
2010. júl. 26. 11:49
 9/21 anonim ***** válasza:

nem kell megemliteni csak akkor ha ugyanazt a gyógyszert irja fel vizsgálat után is akkor irasd fel csak ne váltsd ki...


én azért elgondolkodnék az első doki megtartásán - ha meg körzeti és tévedett akkor egyértelmüen nem kell többet hozzá menni....

2010. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ja, sztk-s...
2010. júl. 26. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!