Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy elmentem ma...

Normális, hogy elmentem ma dokihoz, de meg sem vizsgált, csak az elmondott tünetek alapján felírta a gyógyszert?

Figyelt kérdés

27 hetes vagyok, mondtam neki, hogy semmi extra túrószerű folyásom sincs, meg nincs kellemetlen szaga, csak viszketek.

Erre mondta, hogy a nagy melegben az emberben könnyebben elburjánzik a gomba, szóval öltözzek úgy, hogy ne fülledjek be. Kérdezte volt-e már ilyen panaszom, mondtam nem, erre mondta a canesten kúpot, hogy azt vegyek, meg kiírt egy pimafucin nevezetű krémet, hogy azzal kenjem magam, meg mondta, hogy babaszappannal mosakodjak.

Mondjuk itt is mindig a canestent olvasom...szóval biztos jó az, de a krémről még nem hallottam.


2010. júl. 26. 11:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hmm, na igen, éljenek a magyar orvosok! Én is panasszal mentem az egyikhez. nem vizsgált meg csak felírt vmit. vagyis megvizsgált, látta, hogy vmi van, de kenet nuku, csak felírt vmit. használtam is, mert hát ő az orvos, de nem lett jobb. elmentem másikhoz. az meg se vizsgált, csak felírt vmit, azt már ki se váltottam. :-((
2010. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!