Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama vagyok....

39 hetes kismama vagyok. Mennyi lehet még vajon hátra a tünetek alapján?

Figyelt kérdés

Pontosabban UH szerint még csak 38 hetes vagyok pont ma, utolsó menszi alapján 39.

3. napja olyan más lett a folyásom, több, fehér és olyan krémes. Eddig nem ilyen volt és nem ennyire sok. Eddig naponta v. 2 naponta kellett nagy WC-re menni, most pedig 3-4-szer megyek már 3. napja. Egyre többet és erőteljesebben fájdogál a hasam, de nincs benne rendszer. Eddig még csak a hasam fájdogált, de 3. napja nyilallgat a hüvelyemben is, a combomban is, a derekamban is. Amiket felsoroltam, mind egyszerre kezdődött kedd hajnalban, előtte meg semmi, csak néha enyhe jósló...Azóta viszont a kislányom sokkal intenzívebb, szinte alig alszik, de múlt héten pl. az egész héten alig éreztem, h mocorogna odabent. Nem tudom, most mi történik velem, én úgy tudtam, szülés előtt belassulnak a babák... (ja, egyébként faros a drágám sajnos, úgyhogy odalent nem a buksija nyomja a dolgokat, és császár lesz sajnos, de még nem mondtak időpontot...)

Dokihoz csak holnap megyek, vizsgálat utoljára a 32. héten volt, szóval fogalmam sincs, h zárt v. nyitott-e a méhszáj, annyit tudok, h a 32. héten 2000 volt a méhnyak, tehát egy picit rövidült.

Vajon mikor jön már a kislánykám, mire számíthatok? 1-2 nap v. még talán 1-2 hét is??

Köszönöm előre is a válaszaitokat!


2009. jún. 11. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 36. héttől voltak josló fájásaim, olyanok, hogy már majdnem elindultunk a 38. héten, aztán kiállt, pár nap mulva kezdte ujra....és ezt csinálta végig. Nekem a külső méhszájam nyitva volt, a méhnyak is le volt rövidülve, az orvos biztos volt benne, hogy hamarabb szülök min. 2 héttel. Aztán a kiirt nap előtt meg kellett inditani a szülést, mert 2 ujjnyira nyitva voltam, a kislányom meg jól elvolt odabent.

Volt nap, mikor intenziv volt, volt hogy alig mozdult. Nem lehet előre kiszámolni, legyél türelemmel, tudom nagyon rosszak az utolsó napok, de holnap már mész a dokihoz, hátha azt mondja, na megyünk szülni.

Egy biztos: közeleg a szülés, a szervezeted készül!

Üdv: gyors és könnyű szülést kívánok.

2009. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom nem rég voltál UHn, nem? Megfordulhat ám még, csak beszéljétek meg! Nekem a szülés előtt 2 nappal kezdődtek a rendszeretlen fájások. ha ez jelent valamit. Ne aggódj, tudom már nagyon nehéz, de bármelyik pillanatban jöhet!

Sok sikert!

2009. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 32. héten volt az utolsó UH, de múlt héten tapintással megnézte a doki, és faros...Ha megfordul, akkor is császár, m túl nagy a buksija hozzám, be sem tud illeszkedni, és nem is férne ki (relatív téraránytalanság). Szóval a császár már tuti :(

Mindenesetre ma összepakoltam, hátha holnap már nem is engednek haza...sose lehet tudni... :)

2009. jún. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!