Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti kinek mikor mondtátok el,...

Ti kinek mikor mondtátok el, hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 20. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amikor teszteltem, a férjem nem volt itthon, dolgozott. Rögtön arra gondoltam, hogy ennyi év próbálkozás után ezt valahogy "ünnepélyesen" kellene bejelenteni neki, de annyira leblokkolt az agyam, hogy semmit nem tudtam kitalalni :) felhivtam a legjobb baratnőmet, hogy segítsen valamit kiagyalni, szóval a barátnőm azonnal megtudta. Végül az lett, hogy felhívtam a férjemet, hogy menjünk étterembe vacsizni és ott, a vacsi után elővettem egy cumit és sírva átadtam neki :D

Aztán anyumat és nagymamámat is felhívtam. A főnöknek 3 nap múlva szóltam, de csak azért, mert munkaidőben kaptam vizsgálatokra időpontot és nem akartam mindenfélét összekamuzni, hogy miért lépek le munkaidőben. Nálunk amúgyse divat azért kirúgni valakit, mert babázni készül. Többen lombikra is járnak a munkahelyemen és maximálisan tolerálja a cég.

A többi ismerősnek és családtagnak a 10-12 hétnél előbb nem fogjuk elmondani.

2016. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Családnak a pozitív teszt után, ismerősöknek meg 12 hét körül. 26hkm
2016. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Férjemnek rögtön, itthon voltunk minketten épp. Apukámnak pár nappal később,mert véreztem,és nem mehettem dolgozni egy hétig. Anyósoméknak Mikulás napi ajándék volt 8hetesen. Szűkebb családnak 11 hetesen, karácsonykor. Mindenki másnak 13.hét után fokozatosan,ki nem hirdettük,ha rákérdeztek nem tagadtuk.
2016. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!