Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor, hany hetesen mondtatok...

Mikor, hany hetesen mondtatok el hogy terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
A paromnak persze hogy egybol elmodtam, de a csaladnak, baratoknak, munkahelyen mikortol erdemes/lehet elmondani?
2009. júl. 27. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes voltam amikor a doki megerősítette. a munkahelyen is elmondtam, mivel rögtön táppénzre vett a doki!
2009. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi vártunk a 12. hétig. Csak amikor már minden rendben volt az első genetikai uh-n, akkor mondtuk el a családnak, barátoknak, munkahelyen.

Nekem volt már egy spontán vetélésem, akkor sem mondtuk el senkinek, hogy babát várok, de így utólag jobban is tettem. Nem kellett mindenkinek magyarázkodni.

Hidd el, nagyon fognak neki örülni egy pár hét múlva is! :)

2009. júl. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Tudom, csak olyan nehez magamba tartani, olyan boldog vagyok hogy meg es ezt ugy megosztanam mindenkivel! :) Nekem is volt 2 eve egy spontan vetelesem 5 hetesen, ezert akarok varni, amig minden renben megy, es a doki is mindent rendben talal.
2009. júl. 27. 14:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi a szüleinknek 7 hetesen mondtuk el,(mert nem bírtuk tovább) a munkahelyemen viszont csak akkor, mikor már betöltöttem a 12.hetet.Az volt a szerencsém, hogy tél volt, és még vastag ruhában jártunk, így nem vették észre addig.
2009. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
mi megvártuk a 12 hetet, és akkor elmondtuk. Hogy 8 hetes.. Így egy hónappal későbbre várják majd, így senki nem fog az utolsó napokban állandóan telefonálgatni. Bejelentük majd, hogy helló, megjöttünk a kórházból, mindenki egészséges. Durva?
2009. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Mi mindjárt elmondtuk.

Az elsőt akkor, mikor a pozitív tesz után másnap doki, és már látszott az uhon,a másodikat már a + teszt után elmondtuk. A munkahelyemen is elmondtam pár nap erőgyüjtés után, és jól is tettem, mert másnap akart kirugni a főnököm...

2009. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Ez komoly!Nagyon tetszik! :D

Lehet,hogy én is megpróbálom ezt!! :)

2009. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Én megvártam a kritikus 3 hónapot. Nehéz volt magamban tartani csak 1-2 benfenntes tudta a cégnél. De végül amikor már szükülni kezdett a gatya, megmondtam. Hál istennek kedvesek voltak.
2009. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,ez a komoly dolog.. a 14.17-esnek szólt! :P
2009. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Mi 6 hetessen tudtukl meg.Még aznap megtudta mindenki, persze a munkahely pár héttel később,de elég hamar mert veszélyeztetett lettem.Nem bántam meg.Sose felejtem el azokat a megilletődött,érdekes,de boldog arckifejezéseket.A férjem rögtön tudta mert velem volt az első uh-n.Azt hittük nem lehet babánk még egy ideig,erre mikor mondta a doki csak bőgtem szétett lábakkal az ágyon,és a férjemet is behívták.Nem volt semmi,az a nagy 2 méteres mamlasz szeme könnybe lábadt.
2009. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!